Darmowa
WYCENA
dokumentów

Aplikacja tłumaczeniowa Android

2019-02-13 Protlumaczenia

Aplikacja Android Protlumaczenia.pl to jeden z  naszych produktów, który jest przeznaczony dla użytkowników smartfonów oraz tabletów. Dedykujemy go wszystkim tym z Państwa, którzy chcą być z nami w stałym kontakcie. Oprogramowanie umożliwia wysyłkę zleceń tłumaczeniowych za pośrednictwem przenośnych urządzeń komunikacyjnych, wprost na skrzynkę e – mail naszego biura.

Software można pobrać bez jakichkolwiek opłat ze sklepu Google Play. „Apka” językowa, którą udostępniła nasza firma w styczniu 2019 obchodziła drugą rocznicę swojego istnienia. W związku z powyższym jeszcze raz chcielibyśmy przypomnieć jej walory:

Aplikacja tłumaczeniowa Android

  • Zgodność ze wszystkimi typami urządzeń, działających pod kontrolą systemu Android – nieważne czy Państwa smartfon ma rok, dwa lata czy został dopiero zakupiony w wybranej przez Państwa sieci. Nasze oprogramowanie doskonale sprawdzi się u użytkowników nowego hardware’u jak i tego, który czasy świetności ma już za sobą. Zachęcamy do darmowego zainstalowania aplikacji w pamięci Państwa telefonów. Gwarantujemy, że za jej przyczyną Państwa kooperacja z biurem tłumaczeń nabierze nowego wymiaru.
  • Dostęp do słownika polsko holenderskiego – kolejnym z atutów naszego software’u jest słownik polsko holenderski, który stanowi integralną cześć naszego oprogramowania. Każdy z Państwa może z niego skorzystać w trybie offline. Glosariusz liczy na chwilę obecną ponad 30 000 haseł i jest systematycznie aktualizowany. W kolejnych miesiącach chcemy wzbogacić go o kolejne języki i stworzyć największą w Polsce aplikację językową.
  • Sposobność do wysyłki zleceń z dowolnego miejsca na świecie – w życiu każdego z nas może pojawić się nagła konieczność skorzystania z usług wybranego filologa. Nie zawsze w takiej sytuacji będziemy mogli użyć komputera. Tego typu okoliczności zachodzą zwłaszcza podczas pobytu na obczyźnie. Kontuzja, wypadek czy kwestie zawodowe to tylko niektóre z sytuacji, w których będzie pomocna nasza aplikacja. Za pośrednictwem oprogramowania stworzonego przez Protlumaczenia.pl można wykonać zdjęcia dokumentów i zapytać o koszt realizacji tłumaczenia. Software tłumaczeniowy skraca czas potrzebny na zlecenie przekładów za pośrednictwem Internetu. Jeszcze raz zapraszamy do zapoznania się z naszym produktem.
Aplikacja tłumaczeniowa Android
Aplikacja tłumaczeniowa Android

 

Aplikację można pobrać tutaj.

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz