Darmowa
WYCENA
dokumentów

Autopromocja biura tłumaczeń online

2019-03-13 Protlumaczenia

Autopromocja to jeden z trudniejszych zabiegów marketingowych. Niezwykle ciężko bowiem pisać o swoich walorach i jeszcze przekonywać do nich potencjalnych klientów. Jeśli jednak autopromocja poparta jest faktycznymi zaletami to nabiera ona realniejszego wymiaru. Tak jest w przypadku naszego biura tłumaczeń online. Działalność w branży przekładów pisemnych rozpoczęliśmy 7 lat temu.

Okres ten spędziliśmy nie tyle na pomnażaniu dochodów, co na wypracowaniu odpowiednich metod pracy i standardów gwarantujących wysoką jakość tłumaczeń. Można wręcz rzec, że celem było to drugie, a zyski stały się niejako efektem ubocznym. Dziś Protlumaczenia  to firma o silnej pozycji na krajowym rynku translacji. Zapraszamy Państwa do zlecania nam tłumaczeń przysięgłych, zwykłych i specjalistycznych. W ramach oferowanych usług zapewniamy:

Autopromocja biura tłumaczeń online. Walory biura tłumaczeń Internetowych.

  • Konkurencyjne ceny – w przypadku tłumaczeń pisemnych, cena nie jest czynnikiem, który powinien determinować decyzje związane z wyborem właściwego Wykonawcy. Nie zawsze w parze z niskimi kosztami, będzie szło Państwa zadowolenie. Bywa, że przekłady wykonane za przysłowiowe „pół darmo”, będą albo przygotowane błędnie, albo ich jakość będzie na tyle niska, że wykluczy dalsze wykorzystanie. Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby uzyskać najlepszy stosunek jakości w stosunku do ceny. Jest to możliwe dzięki rozbudowanej kadrze filologów i niskim kosztom funkcjonowania firmy.
  • Zrozumienie Państwa potrzeb – biura tłumaczeń online zarabiają najwięcej na przekładach, które mają znaczną objętość. Dość częstą praktyką jest więc nieinformowanie klientów o zakresie tłumaczeń, który im będzie faktycznie potrzeby. O ile w przypadku przekładów zwykłych trudno jest podjąć polemikę to w kontekście przekładów poświadczonych jest to wręcz wskazane. Jako przedsiębiorstwo o dużym doświadczeniu znamy większość wymagań wybranych instytucji i wiemy jakie translacje trzeba przygotować, aby przeprowadzić wybrane czynności administracyjne. Dzięki współpracy z Protlumaczenia.pl naszym odbiorcom udaje się zniwelować koszty tłumaczeń potrzebnych do zarejestrowania samochodu czy uzyskania kredytu.
  • Obsługę przez Internet – Globalna Sieć Stron WWW wczoraj obchodziła 30 lecie swojego istnienia. Byliśmy dostępni online przez dokładnie 23 % tego okresu. To być może niewiele, ale na tyle dużo, aby zapewnić odpowiednie standardy obsługi. Zachęcamy do przesyłania nam zapytań o darmowe wyceny przekładów. Na każdego maila odpowiemy przed upływem 1 doby.
Biuro tłumaczeń online poprawia standardy swoich usług
Biuro tłumaczeń online poprawia standardy swoich usług

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz