Darmowa
WYCENA
dokumentów

Copywriting po angielsku

2020-12-15 Protlumaczenia

Jak działa copywriting po angielsku?

Copywriting po angielsku to temat, o którego konieczności przekonało się wielu z Państwa. Nie przykładanie do niego uwagi wpływa znacząco na pozycję strony WWW w wynikach wyszukiwania. Te ostatnie są jak wiadomo niezbędne jeśli marzycie Państwo o stałym dostępie do nowych klientów.

A, że temat jest ważny pokazały ostatnie zmiany algorytmów, odpowiedzialnych za pozycję witryny w Google. W dniu 03.12.2020 miał miejsce tzw. „core update” na którym ucierpiało wiele zasobów sieciowych o wątpliwej jakości. Autorzy stron Internetowych, którzy nie przywiązywali uwagi do artykułów i postów umieszczanych online potracili swoją supremację i muszą zaczynać wszystko od nowa. Tymczasem biuro tłumaczeń może wspomóc Państwo w przygotowaniu nie tylko odpowiednich przekładów, ale pisaniu treści na strony WWW. Proces ten odbywa się poprzez:

Copywriting po angielsku

  • Sprawdzonych copywriterówcopywriting po angielsku rozpoczyna się od napisania zawartości podstawowych zakładek strony WWW. Zazwyczaj składają się one z takich działów jak: strona główna, o nas i oferta. Autorzy skupieni wokół Protlumaczenia.eu , pracują w taki sposób, że najpierw przygotowują tekst po polsku, a później zajmują się nimi nasi tłumacze. Taki podział obowiązków powoduje, że osoby, które zdecydują się na usługi biura tłumaczeń, mają pewność, że otrzymają to czego potrzebują.
  • Dobór odpowiedniego słownictwacopywriting po angielsku to także konieczność doboru odpowiedniego słownictwa. Wiele branż jest bowiem na tyle skomplikowanych, że treści napisane w sposób ogólny tracą swój sens. Biuro tłumaczeń gwarantuje, że artykuły zamówione w naszej firm będą spełniać Państwa wymagania i zostaną napisane z wykorzystaniem najlepszych technik optymalizacyjnych. Z nami osiągniecie Państwo swój cel w postaci zwiększonej liczby odwiedzin Państwa zasobów.
  • Szybki czas przygotowania – w biznesie liczy się czas. Kto nie bierze go pod uwagę ten bardzo wiele traci. Copywriting po angielsku to szybko przygotowane artykuły i posty, które pozwolą na skuteczne zaistnienie w sieci. Większość zapytań ofertowych obsłużymy w przeciągu tygodnia od dnia złożenia stosownego zapotrzebowania. Zapraszamy do kooperacji klientów z Polski i zagranicy.

 

Copywriting po angielsku
Copywriting po angielsku

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz