Darmowa
WYCENA
dokumentów

Darmowa wycena tłumaczeń

2021-06-22 Protlumaczenia

Darmowa wycena tłumaczeń to proces, który rozpoczyna kontakt z naszym biurem tłumaczeń. Do skorzystania z niej uprawnione są zarówno firmy jak i osoby prywatne. Bezpłatne określenie kosztów realizacji zlecenia nie jest zobowiązujące.

Wysyłając dokumenty, nie trzeba się więc martwić o to, że przyjdzie Państwu za nie zapłacić. Decyzja o rozpoczęciu realizacji przekłady, leży zawsze po Państwa stronie i nie staramy się na nią w żaden sposób wpłynąć. Liczymy bowiem, że oferta którą Państwu przedstawimy będzie na tyle atrakcyjna, że sprosta Waszym oczekiwaniom. Konsultanci biura tłumaczeń nie mają zwyczaju „bombardowania” Państwa telefonami, ani pisania ponaglających maili. W naszej pracy używamy nowoczesnego oprogramowania, a wszystkie wyceny opierają się o faktyczną ilość znaków ze spacjami. Do największych zalet kooperacji z Protłumaczeniami zaliczyć możemy przede wszystkim:

Darmowa wycena tłumaczeń online

  • Szybkie odpowiedzidarmowa wycena tłumaczeń uwzględnia fakt, że niektóre translacje są dla Państwa pilne i nie cierpią zwłoki. Jeśli więc wyślecie Państwo do nas dokumenty to odpowiemy na nie w przeciągu 24 godzin. W przypadku, kiedy taki czasookres jest zbyt długi, prosimy o umieszczeniu w kierowanym do nas mailu stosownej adnotacji. Biuro tłumaczeń online określając koszty przygotowania przekładów uwzględnia rabaty, który wynikają z liczby zlecanych stron oraz charakteru dokumentu. Tłumaczenia standardowe wyceniane są podług „sztywnego” cennika przez co, nie spotkają Państwa niemiłe niespodzianki w postaci nadspodziewanego wzrostu kosztów.
  • Dokładne określenie liczby znakówdarmowa wycena tłumaczeń oparta jest w dużej mierze o zdobycze nowoczesnej techniki. Zalicza się do nich przede wszystkim standard OCR. Biuro tłumaczeń korzysta z oprogramowania, które potrafi sprowadzić dowolny format pliku do postaci edytowalnej i obliczyć w ten sposób, ile znaków tworzy dany dokument. Taki stan rzeczy jest szczególnie istotny w przypadku tłumaczeń zwykłych, które rozliczane są co do jednej litery, spacji i znaku przestankowego. Korzystając z doświadczeń biura tłumaczeń, macie Państwo pewność, że nie przepłacicie za swoje zlecenia.

 

Darmowa wycena tłumaczeń online
Darmowa wycena tłumaczeń online

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i przesyłania zapytań o darmowe wyceny już dziś !

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz