Darmowa
WYCENA
dokumentów

Godziny otwarcia biura tłumaczeń

2020-11-30 Protlumaczenia

Godziny otwarcia biura tłumaczeń to temat, który jeszcze do niedawna nie wydawał się istotny. Tymczasem trwająca właśnie epidemia sprawiła, że wiele osób sprawdza dostępność usług językowych i nieraz spotyka się z niemiłymi niespodziankami.

W erze pracy zdalnej niektóre firmy tłumaczeniowe zamknęły swoje siedziby, a jeszcze inne mają zmieniony rozkład dnia. Protłumaczenia póki co działają normalnie, co nie oznacza, że nie wprowadziliśmy dla Państwa udogodnień. Nasze oddziały stacjonarne czynne są przez wszystkie dni robocze od godziny 9:00 do 16:00. W pozostałych terminach naszych klientów obsługujemy następująco:

Godziny otwarcia biura tłumaczeń online

  • W dni powszednie od 16:00 do 21:00godziny otwarcia biura tłumaczeń ulegają wydłużeniu od poniedziałku do piątku, przechodząc w dyżur online. Oznacza to, że klienci którzy prześlą do nas swoje dokumenty za pośrednictwem maila mogą liczyć na wycenę jeszcze w ten sam dzień. Skraca to znacząco czas oczekiwania na przekłady, gdyż dzięki temu zabiegowi oszczędzacie Państwo 1 dzień. W sprawach pilnych i nie cierpiących zwłoki prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z dokładną informacją o Państwa oczekiwaniach.
  • W weekendy od 9:00 do 18:00biuro tłumaczeń jest dla Państwa także dostępne w weekendy. Nasze godziny otwarcia są wtedy nieco bardziej płynne, ale nadal współgrają z Państwa potrzebami. Najlepszym sposobem na skontaktowanie się z nami jest wysłanie korespondencji elektronicznej, zadzwonienie lub napisanie SMS. Zgodnie z naszą dewizą na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.
  • W dni świąteczne w zależności od potrzeb – bywa że potrzeby tłumaczeniowe zrodzą się wtedy, kiedy są najmniej oczekiwane. Wiąże się to ściśle z faktem, że podczas świąt bardzo wiele osób odwiedza swoich bliskich chcąc przy okazji zamówić niezbędne translacje. Jeśli najdzie Państwa taka potrzeba to zachęcamy do kontaktu na płaszczyźnie online. W dni świąteczne godziny otwarcia biura tłumaczeń nie są sztywno ustalone, lecz nadal staramy się wsłuchiwać w głos naszych klientów. Nasza firma to partner godny zaufania nie tylko dla osób prywatnych, ale również firm.

 

Sprawdź godziny otwarcia biura tłumaczeń
Sprawdź godziny otwarcia biura tłumaczeń

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz