Darmowa
WYCENA
dokumentów

Jak napisać maila po angielsku ?

2021-01-10 Protlumaczenia

To nie przypadek, że wiele osób szuka informacji na temat tego jak napisać maila po angielsku. I choć w sieci można znaleźć na ten temat wiele poradników, to niejako chcielibyśmy Państwa w tej czynności wyręczyć.

Angielski to jeden z najbardziej rozpowszechnionych języków na świecie. Za jego pośrednictwem załatwia się wiele spraw tak osobistych jak i zawodowych. Język ten to także jeden z podstawowych składników oferty naszego biura tłumaczeń. Przekłady polsko angielskie towarzyszą nam od początku istnienia firmy. Tym samym zapraszamy Państwa do zlecania translacji wszelkiej korespondencji. Jeśli więc będziecie się Państwo głowić nad tym jak napisać maila po angielsku to u nas znajdziecie pomoc w takich kwestiach jak:

Co zrobić jeśli nie wiesz, jak napisać maila po angielsku ?

  • Tłumaczenia maili biznesowych – w dobie pandemii dobrze jest wiedzieć jak napisać maila po angielsku bo nigdy nie wiadomo, kiedy ta wiedza może okazać się przydatna. Nie wszyscy jednak chcąc zgłębiać tego typu tajniki. Dla przedsiębiorstw z całego kraju przygotowaliśmy propozycję tanich tłumaczeń maili na język angielski. Przy udziale tłumaczy reprezentujących Protlumaczenia.eu będziecie mogli Państwo odpowiedzieć na zapytanie ofertowe, a także poszukać kontrahenta zagranica. Język angielski przyda się bowiem nie tylko w kontaktach z partnerami z Wysp Brytyjskich, ale i na całym świecie.
  • Tłumaczenia maili osobistych – rok 2020 przeniósł wiele spraw na płaszczyznę online. Nie się co dziwić skoro koronawirus wywrócił nasze życie do góry nogami. Idąc dalej tym tropem wzrosła ranga spraw załatwianych przez Internet. Jeśli w Państwa życiu osobistym zrodziła się potrzeba tłumaczenia korespondencji na angielski to zachęcamy do wysyłania nam zapytań o tego typu usługi. Gwarantujemy rozsądny poziom cenowy i szybką realizację zleceń. Tłumaczenia maili wyceniane są podług 1800 znaków ze spacjami i najczęściej maja charakter przekładów zwykłych.
  • Tłumaczenia maili rekrutacyjnych – znalezienie pracy przez Internet to obecnie standard. Przedstawiciele sektora biznesowego rekrutują w ten sposób personel, gdyż mają dostęp do szerszego kręgu kandydatów. Dobrze przygotowany mail może zapaść im w pamięć i zwiększyć Wasze szanse na znalezienie pracy. Doskonale wiemy jak napisać maila po angielsku i chętnie podzielimy się z Wami tą wiedzą.

 

Piszemy maile po angielsku
Piszemy maile po angielsku

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz