Darmowa
WYCENA
dokumentów

Jak uprościć wizytę u tłumacza ?

2019-05-04 Protlumaczenia

W obecnych czasach żyjemy coraz szybciej. Wpływ na taki stan rzeczy, ma ogrom spraw, które musimy tak czy inaczej załatwić. Nie ma w tym nic dziwnego skoro żyjemy w epoce, w której największe znaczenie mają informacje. Ich pokaźna liczba bombarduje nas ze wszystkich stron.

Media takie jak telewizja czy radio, zostały wyparte przez Internet. W erze mobilności chcąc, nie chcąc są z nami stale na bieżąco. Wiadomości typu „push”, powiadomienia od znajomych, SMS – y , MMS – y  oraz inne formy komunikacji sprawiają, że na odpoczynek zwyczajnie brakuje czasu. Są jednak tematy, w których Internet istotnie pomaga. Należą do nich na pewno tłumaczenia. Jeśli zatem nie chcecie Państwo spędzić życia na dojazdach i uprościć wizyty u tłumacza, zostańcie naszymi klientami. Wielu naszych odbiorców potwierdza, że współpraca z naszą firmą jest prostsza od zdalnego zamówienia pizzy. Od uzyskania potrzebnych przekładów dzieli Państwa raptem kilka kroków. Do najważniejszych z nich zaliczyć możemy:

Jak uprościć wizytę u tłumacza ? Najważniejsze kroki do uzyskania niezbędnych tłumaczeń.

  • Wybór odpowiedniego zakresu tłumaczenia – w tej czynności niestety mamy ograniczone pole manewru. Nasi doradcy mogą Państwa wspomóc, ale to Wy decydujecie jakie dokumenty mają być poddane translacji. W tym miejscu warto przypomnieć, że źle dobrane materiały mogą okazać się czynnikiem powodującym zbędne koszty. Warto zatem upewnić się czego dokładnie oczekuje Państwa urząd lub kontrahent.
  • Zeskanowanie dokumentów i wysłanie ich jako załącznik – czynność sprowadzenia dokumentów do postaci elektronicznej to najważniejsza rzecz dla osób, które chcą uprościć wizytę u tłumacza. Nasze biuro tłumaczeń akceptuje wszystkie możliwe rozszerzenia pliku. Radzimy jednak, aby papiery sprowadzić do postaci jednego PDF, a pojedyncze strony ponumerować. Nie tylko ułatwi nam to pracę, ale również przyspieszy proces wyceny.
  • Wniesienie opłaty – za tłumaczenia można wnieść opłaty w formie przelewu elektronicznego. Nie musicie zatem Państwo mieć przy sobie gotówki, czy zadbać o to aby pieniądze były pasowne. Po zapłacie otrzymacie Państwo fakturę VAT lub paragon. Serdecznie zapraszamy do podjęcia kooperacji z biurem tłumaczeń online.

 

Zamówienie tłumaczeń może być prostsze niż kupno pizzy
Zamówienie tłumaczeń może być prostsze niż kupno pizzy

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz