Darmowa
WYCENA
dokumentów

Jak wykorzystać czas pandemii ?

2020-11-09 Protlumaczenia

Wielu przedsiębiorców zastanawia się jak wykorzystać czas pandemii. Nie ma w tym nic dziwnego skoro duża część firm pozostaje zamknięta, czekając na obniżenie się wskaźników zachorowalności. Ale to, że działalność firm została wstrzymana nie musi oznaczać wcale marazmu.

Na przestrzeni lat zarazy wiele razy nawiedzały nasz gatunek i zawsze udawało nam się je pokonać. Nie inaczej będzie i tym razem. Wiosną, a najpóźniej latem 2021 wszystko wróci do normy, a gospodarka zacznie odrabiać poniesione straty. Warto się do tego czasu przygotować, a najlepszym sposobem na to może być:

Wykorzystujemy czas pandemii

  • Zainwestowanie w marketing Internetowy – praktycznie żadna strona Internetowa od startu nie przysporzy Państwu klientów. Mechanizmy Google są tak przygotowane, że na wszystko potrzeba czasu. Jeśli więc obszar Państwa działalności online kuleje to czas pandemii jest doskonałą okazją do wypromowania serwisu WWW Waszej firmy. Warto przy tej okazji pamiętać również o kwestiach związanych z lokalizacją poszczególnych artykułów oraz postów. Gwarancją na dotarcie do nowych klientów jest ich przetłumaczenie na wybrany język obcy.
  • Otworzenie sklepu online – za pośrednictwem Internetu załatwiamy dziś nieomal wszystko. Nie ma w tym nic dziwnego skoro w ten sposób oszczędzamy czas i pieniądze. Globalna pajęczyna stron WWW przeniosła do świata „zer i jedynek” zarówno usługi jak i sprzedaż poszczególnych dóbr. Otworzenie sklepu online jest zasadne tak w czasie zarazy jak i bezpośrednio po jej ustąpieniu. Zapewnienie sobie dodatkowego kanału zbytu pozwoli na uniezależnienie się od panujących warunków. Mając trochę więcej wolnego czasu, warto o tym pomyśleć.
  • Przygotowanie materiałów reklamowych – dobre wykorzystanie czasu pandemii także zwrócenie uwagi na marketing w jego tradycyjnym ujęciu. Mowa tutaj przede wszystkim o wszystkich tych materiałach, które otrzymują Państwa klienci i dzięki którym wzmacniacie swoją pozycję na rynku. Ulotki, foldery reklamowe czy choćby menu w restauracji mogą zyskać teraz nowego blasku co w przyszłości przełoży się na wskaźniki sprzedażowe. W zglobalizowanym świecie warto dokonać także ich translacji, otwierając się na klientów spoza rodzimego rynku.

 

Wiemy, jak wykorzystać czas pandemii
Wiemy, jak wykorzystać czas pandemii

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz