Darmowa
WYCENA
dokumentów

Jesteśmy obecni w każdym mieście

2019-04-07 Protlumaczenia

Internet sprawił, że świat skurczył się do rozmiarów globalnej wioski. Coraz więcej spraw załatwiamy za pośrednictwem sieci. Łączność, poparta dostępem do ogromnej liczby danych daje ogrom możliwości do ułatwiania sobie życia.

Aspekt ten ma szczególne znaczenie w naszych aktywnościach osobistych oraz zawodowych. Po wielu latach bytności na lokalnym rynku tłumaczeniowym, my również zauważyliśmy tą prawidłowość. Projekt Cities to widomy znak dzisiejszych czasów i dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do udziału w jego współtworzeniu. Dziś możemy śmiało powiedzieć, że dzięki Globalnej Sieci Stron WWW, jesteśmy do Państwa usług w każdym mieście naszego kraju. Zachęcamy do sprawdzenia oferowanego serwisu. Jego najważniejsze wartości dodane to:

Jesteśmy obecni w każdym mieście

  • Zaskakująco korzystne ceny – tłumaczenia online mogą być niekiedy droższe od tradycyjnych. Dzieje się tak szczególnie w przypadku nieuczciwych biur tłumaczeń, które chcą maksymalizować zyski. My jednak zaprzeczamy temu stereotypowi, proponując najlepsze przełożenie jakości w stosunku do ceny. Przekłady spod pióra Protlumaczenia.pl są nie tylko korzystne pod względem ekonomicznym, ale również poprawne merytorycznie.
  • Wiele kierunków tłumaczeń w jednym miejscu – jeśli Państwa dokumenty, wymagają przełożenia na więcej niż jeden język to nie mogliście trafić lepiej. Nasze biuro tłumaczeń obsługuje ponad 120 kierunków translacji. W ich skład wchodzą przekłady na języki popularne oraz takie, których na próżno szukać w Państwa miejscu zamieszkania. Przekłady Internetowe to wygoda i możliwość załatwienia wszystkiego u jednego podmiotu językowego.
  • Tłumaczenia w „oka mgnieniu” – myśl przewodnia projektu Cities to „zleć tłumaczenia online i ciesz się wolnym czasem”. Każdego z Państwa pragniemy zapewnić, że nasze translacje są gotowe zawsze na czas i docierają do miejsca docelowego w z góry ustalonym terminie. Wybierając nasze biuro tłumaczeń, zyskujecie Państwo szybkie tłumaczenia bez zbędnych opóźnień.
  • Wyspecjalizowana kadra – każdy z nas potrafi liczyć i rozwiązywać proste zadania matematyczne. Gdyby jednak ktoś zapytał kogokolwiek z nas o pomoc przy rozwiązywaniu całek lub macierzy, sytuacja nie byłaby już tak oczywista. W przeciwieństwie do pojedynczych wykonawców projekt Cities skupia wielu filologów, którzy są specjalistami z ponad 50 dziedzin wiedzy. Nasze translacje są dobrze odbierane przez osoby, potrzebujące przekładów specjalistycznych.
Jesteśmy obecni w każdym mieście
Jesteśmy obecni w każdym mieście

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz