Darmowa
WYCENA
dokumentów

Kto pracuje w biurze tłumaczeń ?

2020-10-16 Protlumaczenia

Wiele osób zastanawia się, kto pracuje w biurze tłumaczeń. Nie jest to niczym nadzwyczajnym, skoro duża część z Państwa zamawia swoje przekłady przez Internet. Brak bezpośredniego kontaktu z wybranym filologiem może rodzić obawy co do jakości wykonanych prac.

Tymczasem chcielibyśmy Państwa uspokoić i upewnić w fakcie, że Państwa translacjami nie zajmują się przypadkowi filolodzy. Biuro tłumaczeń dba o swoje zaplecza kadrowe i dokłada wszelkich starań, aby tłumaczenia wykonane były z należytą starannością. Dzieje się tak za przyczyną takich  osób jak:

Kto pracuje w naszym biurze tłumaczeń ?

  • Tłumacze przysięgli – aby odpowiedzieć na pytanie, kto pracuje w biurze tłumaczeń, należy przede wszystkim spojrzeć w profil jego działalności. Jedną z usług, którą świadczymy dla naszych klientów są tłumaczenia przysięgłe. Jak powszechnie wiadomo tego typu usługi mogą być zrealizowane jedynie przez tłumaczy z odpowiednimi uprawnieniami. Tego typu filolodzy są częścią kolektywu Protlumaczenia.pl. Obsługujemy niemal 40 języków obcych przekładanych na 120 sposobów. W naszej ofercie znajdziecie Państwa tak translacje niemieckiego, angielskiego czy rosyjskiego jak i przekłady holenderskiego, szwedzkiego i norweskiego.
  • Tłumacze specjalistyczni – każdy język ma to do siebie, że skrywa wiele meandrów oraz rozlicznych pułapek. Pojawiają się one zwłaszcza przy okazji tłumaczeń specjalistycznych. Nie jest tajemnicą fakt, że najlepiej z przekładów o znacznym stopniu trudności wybrną Ci tłumacze, którzy są specjalistami w danej dziedzinie. Biuro tłumaczeń wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów stworzyło bazę filologów, których zainteresowania obejmują zlecane przez Państwa teksty. Nasza firma to sprawdzony wykonawca translacji medycznych oraz technicznych. Zapraszamy do składania zapytań o darmowe wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby.
  • Tłumacze zwykli – nie wszystkie tłumaczenia muszą być opatrzone okrągłymi pieczęciami tłumaczy przysięgłych. Gross przekładów realizowanych jest bowiem na potrzeby niezwiązane z oczekiwaniami urzędów czy instytucji państwowych. W odpowiedzi na Państwa oczekiwania w biurze tłumaczeń zatrudniliśmy również tłumaczy zwykłych. Część z nich posiada wieloletnie doświadczenie, a jeszcze inni są native speakerami. Jeśli więc szukacie Państwo firmy, która zajmie się Państwa przekładami w sposób fachowy to trafiliście idealnie.

 

Kto pracuje w biurze tłumaczeń ?
Kto pracuje w biurze tłumaczeń ?

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz