Darmowa
WYCENA
dokumentów

Obsługiwane części kraju

2019-03-26 Protlumaczenia

Biuro tłumaczeń online to firma, która przyjmuje zamówienia od klientów w całym kraju. Naszym zasięgiem działania objęte są wszystkie mniejsze i większe miejscowości w Polsce. Obsługujemy klientów biznesowych oraz indywidualnych. Jesteśmy gotowi do podjęcia Państwa zleceń przez 7 dni w tygodniu. Protlumaczenia.pl obsługują wszystkie typy przekładów. Każdy z Państwa może nam zlecić translacje zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne.

Zachęcamy do przesyłania zapytań ofertowych, celem przeprowadzenia darmowej wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Przyjmujemy wszelkiego rodzaju translacje od osób mieszkających w takich częściach kraju jak:

Obsługiwane części kraju. Zapraszamy klientów z całej Polski.

  • Część Północna – północna część naszego kraju to przede wszystkim wybrzeże. Patrząc na mapę można znaleźć na niej takie miasta jak: Gdańsk, Gdynia czy Kołobrzeg. Rejon ten jest szczególnie znany z turystyki oraz sfery usług. Wielu z nas wybiera się w wakacje nad Bałtyk oraz zwiedza miejsca obfitujące w zabytki i perły kultury. Firmy oraz klienci pochodzący z tego obszaru mają rozliczne potrzeby tłumaczeniowe. Na ich zlecenie przygotowujemy translacje takich dokumentów jak: zaświadczenia, instrukcje obsługi czy umowy.
  • Część Południowa – południe naszego kraju to oprócz pasm górskich, także wiele ośrodków miejskich znanych z przemysłu lekkiego oraz ciężkiego. W rejonie tym położone są takie miasta jak: Bielsko-Biała, Kraków, Tarnów, Opole. Usługodawcy z wyżej wymienionych miejscowości cenią sobie wygodę jaką zapewniają przekłady Internetowe. W zależności od Państwa potrzeb przygotowujemy przekłady: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego oraz szwedzkiego, niderlandzkiego i norweskiego.
  • Część Zachodnia – Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Szczecin, Zgorzelec, Legnica to ośrodki miejskie będące znakami rozpoznawczymi zachodu Polski. Podobnie jak w innych dzielnicach kraju tam także zgłaszacie nam Państwo swoje potrzeby tłumaczeniowe. Zapewniamy komfort korzystania z usług filologów. Tylko u nas można zamówić potrzebne przekłady bez opuszczania domu lub biura.
  • Część Wschodnia – wschodnie województwa naszej Ojczyzny również wpisują się w trendy postępującej globalizacji. Takie miasta jak: Suwałki, Białystok, Lublin, Rzeszów, Przemyśl znane są z dużej liczby osób wyjeżdżających zagranicę oraz z przedsiębiorstw mających kontakt z kontrahentami z innych Państw. Zgodnie z ich zapotrzebowaniem wykonujemy przekłady potrzebne do załatwiania spraw osobistych oraz zawodowych.
Obsługiwane części kraju
Obsługiwane części kraju

 

Pełną listę obsługiwanych lokalizacji można znaleźć tutaj.

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz