Darmowa
WYCENA
dokumentów

Pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej

2019-05-15 Protlumaczenia

Pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej nie bierze się znikąd. Stoi za nim cały szereg składników, które wpływają na takie, a nie inne oblicze danej firmy. Wiemy o tym doskonale i dlatego chcielibyśmy podsumować, co w naszym przypadku miało znaczenie przy podjęciu decyzji o otworzeniu biura tłumaczeń.

Do głównych czynników zaliczyć możemy:

Pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej

  • Pobyt zagranicą – w maju 2004 roku Polska stała się członkiem Unii Europejskiej. Po podpisaniu traktatu akcesyjnego nasi rodacy otrzymali możliwość podjęcia zatrudnienia w niektórych krajach byłej już wtedy „15”. Skorzystaliśmy z tej szansy i udaliśmy się, aby nie tylko podreperować swoją znajomość języka, ale również zarobić nieco gotówki. Wybór padł na Szkocję. To właśnie tam zetknęliśmy się z koniecznością uzyskania niezbędnych tłumaczeń. Kilkukrotnie taka potrzeba pojawiła się już poza granicami ojczyzny. Niestety jeszcze 10 lat temu zamówienie przekładów online nie było wcale takie proste.
  • Tło informatyczne – czy się to komu podoba, czy też nie szansa na powodzenie translacji Internetowych jest wprost zależna od widoczności danej domeny w sieci. Biura, które są nisko w wynikach wyszukiwania mają mniejsze szanse na dostęp do Państwa zleceń. Z racji naszych zainteresowań rozwijaliśmy sferę marketingu Internetowego i dziś naszą ofertę prezentujemy na kilkunastu stronach WWW. Jesteśmy także autorami pierwszej w kraju aplikacji językowej na Androida. Umożliwia ona zamówienie przekładów poprzez wybranie odpowiednich plików ze swojego smartfonu.
  • Zainteresowanie innymi kulturami – naszym zdaniem biura tłumaczeń nie powinno się traktować jako instytucji, której jedynym celem jest pomnażanie gotówki. Styczność z językami to przecież doskonała okazja do poznania innych kultur oraz zaznajomienia się ze specyfiką życia w innym Państwie. Takie kwestie leżą właśnie w kręgu naszych zainteresowań i dlatego chcemy je zgłębiać. Przy tej okazji możemy wspomóc również Państwa.
Pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej
Pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej

Jak widać nasz  pomysł na prowadzenie działalności gospodarczej miał szereg różnych zaczątków. Jeśli w Państwa przypadków jest podobnie to zapraszamy do współpracy. Każdy z Was może otworzyć swoje własne biuro pod naszą egidą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą franczyzą tłumaczeniową.

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz