Darmowa
WYCENA
dokumentów

Pro jak Protlumaczenia

2019-07-12 Protlumaczenia

W dzisiejszym świecie znaczącą popularność zyskuje słowo „pro”. Rozpropagowali je szczególnie Youtuberzy oraz przedstawiciele młodszego pokolenia. Używa się go w kontekście czyichś umiejętności w danej dziedzinie. Jego przeciwieństwem jest określenie noob.

I choć niektórym kojarzy się ono z przekleństwem to w rzeczywistości oznacza nowicjusza. Trend przenikania słów obcobrzmiących do języka polskiego rozpoczął się wiele lat temu. Dzieci posługują się nimi w sposób wręcz naturalny. My jako dorośli musimy się więc niejako dostosować. Podążając za powyższym trendem chcielibyśmy udowodnić, że zasługujemy na nazwę, którą przyjęliśmy 6 lat temu. W roku 2012 miało być one wyrazem profesjonalizmu, który chcieliśmy budować. Z czasem nasza wizja przerodziła się realną rzeczywistość. Dziś Protlumaczenia są „pro” ponieważ:

Pro jak Protlumaczenia

  • Obsługują ponad 40 języków obcych – wiele biur tłumaczeń przyjęło bardzo wąską specjalizację. Z reguły są one prowadzone przez tłumaczy danego języka. Nie twierdzimy wcale, że taki stan rzeczy jest niekorzystny. Bywa jednak, że klienci, którzy reprezentują sektor biznesowy mają większe potrzeby. W wielu przypadkach potrzebne są im przekłady z kilku języków jednocześnie. Wybór Protlumaczenia jest w tym przypadku „pro”, gdyż wszystkie potrzebne translacje można uzyskać w jednym miejscu.
  • Pracują w sposób zdalny – lata po roku 2010 to era Internetu. W coraz szybciej pędzącym świecie, przez sieć załatwiamy wiele spraw, które dotąd cieszyły się statutem analogowych. Do dobrych przykładów na zmianę rzeczywistości należą portale będące liderami w swojej branży. Takie strony WWW jak Pyszne.pl, OLX czy Allegro to wytwory, które dziennie odwiedzane są przez miliony Internautów. Można na nich poszukać pracy, zamówić jedzenie czy kupić prezenty na nich. Protlumaczenia są „pro” gdyż oferują podobny sposób obsługi klienta w obrębie prowadzonej przez nas działalności.
  • Korzystają z nowoczesnych standardów informatycznychProtlumaczenia to firma, której założyciele w szczególny sposób podchodzą do kwestii informatycznych. Każdy z Państwa może więc liczyć na to, że dokumenty będą przygotowane w sposób poprawny edycyjnie, a kontakt uprościmy do niezbędnego minimum. Jesteśmy „pro” również dlatego, że jako jedyni w Polsce udostępniliśmy Państwu aplikację tłumaczeniową na Androida.
Pro jak Protlumaczenia
Pro jak Protlumaczenia

 

Jak widać z powyższego wywodu nasze biuro tłumaczeń ma już za sobą okres, kiedy mogło być postrzegane jako „noob”. Serdecznie zapraszamy do podjęcia kooperacji ze sprawnie działającym teamem tłumaczeniowym.

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz