Darmowa
WYCENA
dokumentów

Promocja na tłumaczenia

2021-01-28 Protlumaczenia

Promocja na tłumaczenia poszukiwana jest przez firmy i osoby, które mają potrzeby w zakresie przekładów językowych. Nie ma w tym nic dziwnego, skoro korzystniejsze warunki współpracy mają bezpośrednie przełożenie na Państwa budżet.

Potrzebę uzyskania tańszych tłumaczeń sygnalizują zwłaszcza osoby, które muszą przygotować translacje większych objętościowo dokumentów. Takie tłumaczenia jak: instrukcja obsługi czy wyciągi bankowe mogą liczyć nawet kilkadziesiąt stron rozliczeniowych. Tym samym koszt przygotowania przekładów może stanowić poważy wydatek, który warto minimalizować. Wiedzą o tym doskonale pracownicy naszego biura tłumaczeń, którzy zaproponują Państwu najlepsze rabaty i obniżki stawek. Są one uzależnione od takich kwestii jak:

Rabaty i bonifikaty na tłumaczenia

  • Kierunek przekładu – kwestie związane z kosztami są ściśle regulowane przez „niewidzialną rękę rynku”. Prawa rządzące popytem i podażą wpływają bezpośrednio na ceny i to ile nam przyjdzie zapłacić za daną usługę. Te same zależności są również widoczne na rynku tłumaczeń. Na bardziej popularne języki możemy udzielić Państwu większych rabatów, a mniej powszechne kierunki przekładów podlegają ograniczeniom. Protłumaczenia są dobrze znane z najlepszych cen na translacje: angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego, włoskiego i francuskiego.
  • Liczba stron rozliczeniowych – w pierwszym akapicie niniejszego wywodu wspominaliśmy o przekładach, które mogą liczyć kilkadziesiąt, a nawet kilkaset jednostek rozliczeniowych. Tego typu papiery to codzienność przedsiębiorstw, które działają na zagranicznych rynkach i często wprowadzają innowacje. Podmioty, które nie zatrudniają własnego filologa bardzo często poszukują partnerów outsourcingowych. Wprost wymarzone do tej roli jest nasze biuro. Promocja na tłumaczenia jest zawsze wpisana w kooperację z obszaru b2b, a naszym odbiorcom zapewniamy najlepsze warunki współpracy.
  • Długość współpracy – dobre i prężnie działające biuro tłumaczeń można budować jedynie w oparciu o klientów powracających. To właśnie dzięki Państwu możemy myśleć o jako takiej stabilizacji w czasach niepokoju. W filozofię naszego działania wpisana jest idea stałego powiększania tego grona. Stała promocja na tłumaczenia to jedna z podwalin długoterminowych relacji biznesowych. Jeśli więc chcecie Państwo pozyskać sprawdzonego partnera tłumaczeniowego to zapraszamy do nawiązania kontaktu.

 

Jak uzyskać promocję na tłumaczenia ?
Jak uzyskać promocję na tłumaczenia ?

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz