Darmowa
WYCENA
dokumentów

Przekłady Internetowe nie są gorsze od tradycyjnych

2019-04-05 Protlumaczenia

Internet na dobre zagościł pod strzechami naszych domów oraz miejsc pracy. Dziś jest on nieodzowną częścią życia każdego z nas .

Wiele osób zastanawia się nad zasadnością zlecania tłumaczeń online. Taki stan rzeczy podyktowany jest obawami, że serwis zdalny okaże się gorszy od tradycyjnego. Chcielibyśmy rozwiać te mity i przekonać Państwa, że warto korzystać z usług filologów za pośrednictwem Internetu. Przemawia za tym szereg faktów, wobec których nie można przejść obojętnie. Do najważniejszych zaliczyć możemy:

Przekłady Internetowe nie są gorsze od tradycyjnych .Wartości dodane przekładów Internetowych

  • Oszczędność nakładów – żyjemy w czasach, które wymagają od nas pełnego zaangażowania. Praca, dom oraz codzienne obowiązki sprawiają, że dzień rozpoczyna się wcześnie rano a kończy prawie przed końcem doby. Na wypoczynek nie pozostaje zatem zbyt wiele czasu. Przekłady Internetowe dają możliwość poczynienia w tej sferze znaczących oszczędności. Wysłanie skanów posiadanych dokumentów na maila biura tłumaczeń jest o wiele mniej czasochłonne od osobistych odwiedzin tłumacza.
  • Oszczędność zasobów finansowych – tłumaczenia potrafią kosztować nawet kilka tysięcy złotych. Wie o tym każdy kto musiał przygotować translacje dokumentów kredytowych lub papierów umożliwiających nostryfikowanie dyplomu. Nawet kilkuprocentowe obniżenie ceny może więc mieć wpływ na Państwa budżet. Przekłady Internetowe są z reguły tańsze od ich odpowiedników niezakorzenionych w świecie „zer i jedynek”. Biura tłumaczeń online nie posiadają wielu kosztów pośrednich i dlatego mogą zapewnić Państwu korzystniejsze warunki współpracy.
  • Lepsze dopasowanie – każdy fachowiec ma swoje ulubione obszary zainteresowań. Podobnie jest z filologami. Jeden tłumacz woli przekłady prawnicze, a inny medyczne. Tego typu sytuacja determinuje jakość translacji. Biuro tłumaczeń współpracuje z wieloma językowcami i zna ich profil zainteresowań. W przypadku Proltumczenia.pl tak dobieramy Wykonawcę, aby Państwa dokumenty przygotowane były z zachowaniem najwyższych standardów jakościowych.
  • Szybsza realizacja – biuro tłumaczeń online może rozłożyć zlecone przez Państwa prace na więcej niż jedną osobę. Rośnie zatem tzw. wydajność tłumaczeniowa, która może liczyć nawet kilkadziesiąt stron rozliczeniowych na dobę. Zlecenia o większej objętości warto realizować przez Internet. W ten sposób uzyskujecie Państwo sposobność do szybszego uzyskania potrzebnych materiałów.
Przekłady Internetowe to ciekawa forma zlecania tłumaczeń
Przekłady Internetowe to ciekawa forma zlecania tłumaczeń

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz