Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tanie tłumaczenia na wysokim poziomie

2019-07-08 Protlumaczenia

Dla wielu osób zwrot „tanie tłumaczenia” brzmi tak samo absurdalnie jak piwo bezalkoholowe czy kiełbasa dla wegetarianów. My chcielibyśmy jednak obalić ten mit i zaprosić Państwa do skorzystania z naszych usług. Prowadząc naszą działalność od 2012 roku przeczymy stwierdzeniu, że to co niedrogie jest do przysłowiowej bani.

Biuro tłumaczeń online swój poziom cenowy opiera o silne podwaliny. Nie tyle co nie chcemy uprawiać działalności zarobkowej, ale potrafimy ograniczyć mocno jej koszty. Dzieje się tak za przyczyną:

Tanie tłumaczenia, czyli „mały może więcej”

  • Nieskomplikowanej struktury organizacyjnej – wiele firm, zwłaszcza tych dużych posiada swoich kierowników, dyrektorów oraz managerów danego pionu. Nie negujemy tego typu sytuacji. Nikt nie zaprzeczy jednak, że wpływa ona znacząco na koszt obsługi klientów. Elementy pośrednie mogą stanowić o tym, że w jednym biurze stawki są wyższe, a w drugim niższe. Protlumaczenia to firma rodzinna. Osoby, które zarządzają marką dbają nie tylko o jej wizerunek, ale również przyjmują Państwa zlecenia i trzymają pieczę nad ich realizacją. Tanie tłumaczenia są więc efektem zaangażowania każdego z nas w proces translacyjny.
  • Przeniesienia naszej działalności na płaszczyznę cyfrową – świat naszego biura tłumaczeń online już dawno przeobraził się z bytu materialnego na cyfrowy. Równe 6 lat temu podjęliśmy decyzję, aby swoich klientów pozyskiwać z Internetu. I choć nadal posiadamy filie w tradycyjnym tego słowa znaczeniu, to staramy się jak najpełniej korzystać z potencjału, który staramy się uzyskać online. Brak kosztów najmu, zatrudniania kolejnych pracowników oraz wydatków ponoszonych na utrzymanie poszczególnych obiektów bezpośrednio przekłada się na tanie tłumaczenia. Ich wartość doceniają klienci z całego kraju.
  • Używania specjalistycznego oprogramowania – postęp związany z coraz szerszym wykorzystaniem nowinek informatycznych widoczny jest w niemal każdej sferze naszego życia. Zastosowanie nowoczesnego software’u pozwala zaoszczędzić czas, a czas to przecież pieniądze. Protlumaczenia korzystają z dobrodziejstw różnorodnego oprogramowania. Wspomagamy nasze tłumaczenia użyciem narzędzi do rozpoznawania tekstu (OCR) oraz standardu CAT. Tanie tłumaczenia na wysokim poziomie to nasza specjalność.
Tanie tłumaczenia online
Tanie tłumaczenia online

 

O tanich tłumaczeniach można dowiedzieć się więcej, studiując nasz poradnik.

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz