Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumacz dokumentów online

2021-10-12 Protlumaczenia

Od kilku lat, a dokładniej od lat 50 za sprawą amerykańskiego naukowca i matematyka Warrena Weavera,   na rynku tłumaczeń pojawiły się  tłumaczenia maszynowe (automatyczne). Boom  tłumaczeń automatycznych bezpośrednio konkuruje z tłumaczeniem wykonywanym przez człowieka. I mogłoby się wydawać że tłumacz dokumentów online staje się niemodny.

Czy naprawdę ? Zacznijmy od początku

Tłumaczenie (maszynowe) automatyczne: co to jest?

Tłumaczenie maszynowe polega na natychmiastowym tłumaczeniu treści. Pozwala z grubsza rozszyfrować dokument, aby użytkownik mógł uzyskać ogólne pojęcie na dany temat.

Zgadzasz się, że wszyscy co najmniej raz korzystaliśmy z Tłumacza Google, Reverso lub Deepl. Te narzędzia CAT pomogły nam niejednokrotnie, gdy mamy do czynienia z językiem, którego nie rozumiemy.

Zaletami tłumaczenia maszynowego są szybkość i koszt. Pozwala na natychmiastowe przetłumaczenie danego tekstu. Jeśli chodzi o koszty, jak widać, narzędzia do tłumaczenia online są generalnie bezpłatne i nie wymagają subskrypcji, więc każdy może z nich korzystać, jak chce i kiedy chce. Ponadto narzędzia do tłumaczenia dokumentów online oferują szeroki wybór języków.

Tłumacz dokumentów online – dlaczego warto skorzystać ?

Granice tłumaczenia maszynowego

Z pewnością miałeś doświadczenie, że nie osiągnąłeś pożądanego rezultatu podczas tłumaczenia treści za pomocą tłumacza automatycznego. Te ostatnie mają braki, jeśli chodzi o zrozumienie całościowego kontekstu, tłumaczone jest tylko pierwotne znaczenie, więc brak jakiejkolwiek precyzji.

Ponadto sens i gramatyka są najczęściej zniekształcone, zdeformowane. Dlatego narzędziom nigdy nie należy ufać w 100%.

Pomimo tego, że jest bezpłatne, tłumaczenie maszynowe może generować dodatkowe koszty, w rzeczywistości zawsze wymaga weryfikacji przez profesjonalnego tłumacza ze względu na brak precyzji, którą może wykazać. Ten proces, który początkowo miał być szybki i tani, ostatecznie marnuje pieniądze i czas.

Dlaczego warto skorzystać z usług tłumaczeń dokumentów online przez wykfalifikowanego tłumacza

 To przede wszystkim wygodne rozwiązanie dla osób które cenią sobie swój czas. Nie musisz już tracić czasu na gonitwę  i poszukiwania tłumaczy przysięgłych, bądź biur tłumaczeń

Siedząc wygodnie wysyłasz do nas zeskanowane dokumenty, które pragniesz przetłumaczyć….My wyceniamy, tłumaczymy, odsyłamy gotowe tłumaczenie

Tłumacz dokumentów online

Nic nie zastąpi tłumaczenia wykonanego przez profesjonalnego tłumacza dokumentów online i szybko zrozumiesz dlaczego:

  • Profesjonalna jakość treści

Język będzie naturalny i płynny co zapewnia precyzję tłumaczenia i nienaganne wykończenie.

  • Kreatywność

Tłumacz dokumentów online wykazuje się ogromną kreatywnością. Pozwala na jak najdokładniejsze dostosowanie treści. Tłumacze są w stanie nadać Twoim tekstom styl i treść, ożywiając je, czego nie potrafią tłumaczenia maszynowe.

  • Znajomość specjalistycznych wyrażeń, słów

Niektóre sektory takie jak medycyna, nauka, a nawet kwestie prawne, wymagają dobrej znajomości specjalistycznych wyrażeń, słów by przetłumaczyć nawet króciutki tekst

Dokument może zawierać bardzo szczegółową i techniczną terminologię, w tym wypadku trudno zaufać automatycznym tłumaczeniom. Tylko wykfalifikowany tłumacz dokumentów online jest w stanie zapewnić tłumaczenie wysokiej jakości i dokładności.

  • Niezbędna wiedza kulturowa

Kiedy dokument ma zostać przetłumaczony, należy wziąć pod uwagę wszystko, zwłaszcza aspekt kulturowy. Brzmi to jak nic, ale jest to bardzo ważna kwestia, profesjonalny tłumacz będzie w stanie rozszyfrować subtelności języka, aby jak najlepiej dostosować się do nazewnictwa używanego w danym kraju. Tłumaczenie przez człowieka może trwać dłużej, ale nie wymaga korekty, która może okazać się żmudna, jak w przypadku tłumaczenia maszynowego.

Nie czekaj więc dłużej i zdecyduj się na tłumaczenie wykonane przez człowieka, które zapewni niezawodność i profesjonalny efekt końcowy. Każdy tłumacz dokumentów online naszego biura to profesjonalista, który przyjemnością spełni Twoje oczekiwania, gwarantując Ci tłumaczenia o wzorowej jakości.

 

Tłumacz dokumentów online
Tłumacz dokumentów online

 

Skontaktuj się z nami już dziś, aby uzyskać więcej informacji lub bezpłatną, niezobowiązującą wycenę.

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz