Tłumacz przysięgły Elbląg

Tłumacz przysięgły Elbląg to nasza inicjatywa obejmująca  translacje zwykłe, specjalistyczne i poświadczone. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do skorzystania z naszej propozycji, która jest niezwykle interesująca. Nasz zespół budowana jest z mocnej klasy specjalistów. Tłumacz pzysięgły Elbląg to organizacja, której trzeba wysłać swoje przekłady. Oferujemy bezpłatną wycenę dostarczonych nam tłumaczeń. Protlumaczenia.pl s.c. oferują usługi obejmujące:

Tłumacz przysięgły Elbląg

Biuro tłumaczeń Elbląg zaprasza do nawiązania bliższych relacji z naszą firmą. Wybranie Protlumaczenia.pl s.c. to decyzja która się Państwu opłaca.

Tłumacz przysięgły Elbląg
Tłumacz przysięgły Elbląg
  Niektóre z obsługiwanych języków:

Elbląg w Wikipedii:

Elbląg (łac. Elbinga, Elbingus, niem. Elbing, prus. Elbings, kaszub. Jelbiąg, Elbiąg[3], ros. Эльблонг) – miasto na prawach powiatu w województwie warmińsko-mazurskim, siedziba władz powiatu elbląskiego i gminy wiejskiej Elbląg, ale miasto nie wchodzi w ich skład, stanowiąc odrębną jednostkę samorządu terytorialnego. Od 1992 stolica diecezji elbląskiej. Najstarsze miasto w województwie, jedno z najstarszych w Polsce (rok założenia 1237, prawa miejskie 1246). Miasto posiadało prawo do czynnego uczestnictwa w akcie wyboru króla[4]. Także najniżej położone miasto w Polsce. Leży u ujścia rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Według danych GUS na dzień 31 grudnia 2017 roku populacja Elbląga wynosiła 120 895 mieszkańców[5].

Elbląg to ośrodek przemysłu ciężkiego (Spółka Zamech Marine zajmująca się produkcją śrub napędowych do statków oraz General Electric z Zakładem Metalurgicznym i Zakładem Turbin), przemysłu spożywczego (browar wchodzący w skład Grupy Żywiec), przemysłu meblarskiego, również turystycznego (Kanał Elbląski ze słynnymi pochylniami). Największy jednak rozwój miasta przypadał na okres od 1 czerwca 1975 do 31 grudnia 1998, kiedy Elbląg był stolicą województwa. Miał wtedy miejsce znaczny napływ ludności do miasta.

Elbląg na mapie:

Firmy Elbląg:

Admiral
2 reviews
Seafood
Bulwar Zygmunta Augusta, 82-300 Elbląg, Poland
Modosa
1 reviews
Sushi Bars, Asian Fusion
+48556230188
ul. Rzeźnicka 9, 82-300 Elbląg, Poland
Casablanca
1 reviews
Restaurants
Rybacka 30 / 31, 82-300 Elbląg, Poland

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz