Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia angielskiego

2019-02-13 Protlumaczenia

Angielski to jeden z tych języków, który z pewnością zasługuje na miano międzynarodowego. Świadczy o tym na pewno otaczająca nas rzeczywistość. Wszechobecność mowy Szekspira zauważalna jest niemal na każdym kroku. Dostrzegamy ją podczas spaceru, w telewizji i na ekranach naszych smartfonów. W szkołach angielski nauczany jest już od pierwszych klas szkoły podstawowej.

Pomimo tak dużej popularności tego języka, nadal istnieje dość spore zainteresowanie jego tłumaczeniami. I nawet jeśli macie Państwo przeświadczenie, że ten kto nie zna angielskiego jest współczesnym analfabetą to może być ono mylne. Przekłady angielsko polskie i polsko angielskie to nadal jedne z najpopularniejszych kierunków translacji w naszym biurze. Zapraszamy do skorzystania z usług tłumaczeniowych firmy oraz osoby prywatne. Oferowany przez nas serwis dostępny jest przez 365 dni w roku i obejmuje:

Tłumaczenia angielskiego

  • Przekłady standardowe – z racji dużego rozpowszechnienia angielskiego jest on używany w dokumentacji, która jest stworzona pod kątem osób prywatnych oraz firm. Umowy, kontrakty a także i zaświadczenia wydane przez organy administracji publicznej są napisane w języku mieszkańców Wielkiej Brytanii i obu Irlandii. Bywa jednak, że konieczne jest przełożenie danego dokumentu na polski. W takiej sytuacji warto wybrać kompetentne biuro tłumaczeń. Wykonujemy przekłady zwykłe oraz poświadczone. W naszym teamie tłumaczeniowym spotkacie Państwo filologów z wieloletnim stażem zawodowym i niezbędnymi uprawnieniami.
  • Przekłady niestandardowe – tłumaczenia medyczne oraz techniczne to specyficzna grupa translacji, których przygotowaniem powinni zając najbardziej doświadczeni Wykonawcy. Do ich przygotowania nie wystarczy bowiem sama znajomość danego języka. Meandry techniki czy medycyny wymagają znajomości języka charakterystycznego dla danej dziedziny. Protlumaczenia.pl mają receptę na Państwa potrzeby względem otrzymania wysokiej klasy translacji. Dostarczane przez nas tłumaczenia angielskiego  mogą być sporządzane przez native speakerów a niekiedy przez praktyków reprezentujących daną gałąź wiedzy. Zachęcamy do przesyłania nam cyfrowych kopii Państwa dokumentów, celem dokonania niezbędnej analizy i darmowej wyceny.
Tłumaczenia angielskiego
Tłumaczenia angielskiego

Biuro tłumaczeń online oczekuje na Państwa wizyty także w oddziałach stacjonarnych, które można znaleźć w Grudziądzu, Świeciu i Bydgoszczy.

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz