Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia dokumentów finansowych

2019-05-08 Protlumaczenia

Kiedy potrzebne są przekłady dokumentów finansowych?

Nie ma żadnej tajemnicy w tym, że w obecnych czasach pieniądz jest nieodzownym elementem naszej egzystencji. W erze konsumpcjonizmu stanowi on wartość samą w sobie. Bardzo często jego przepływy są związane z ruchami transgranicznymi.

Import lub eksport dóbr, a także wyjazdy zarobkowe rodzą szereg dokumentów, które wymagają tłumaczenia. Przekłady tego rodzaju papierów są nieodzownie związane z takimi obszarami naszej aktywności jak finanse czy bankowość. Z uwagi na ich znaczenie warto powierzyć translacje poszczególnych dokumentów sprawdzonemu biuru tłumaczeń. Takim przedsiębiorstwem są niewątpliwie Protlumaczenia.pl. Zachęcamy Państwa do kooperacji z nami w zakresie:

Tłumaczenia dokumentów finansowych. Przekłady finansowe.

  • Tłumaczeń faktur – faktura lub rachunek, a czasami paragon to dokument, który potwierdza zakup danego towaru lub usługi. Na potrzeby księgowości należy go przetłumaczyć, aby w odpowiedni sposób poświadczyć poniesiony koszt. W większości przypadków tłumaczenia takie muszą być przygotowane przez filologa z odpowiednimi uprawnieniami. Takimi osobami dysponują Protlumaczenia. Zachęcamy do zlecania nam przekładów z ponad 40 języków obcych. Zapewniamy konkurencyjne ceny i miłą obsługę.
  • Tłumaczeń wyciągów bankowych – wyciąg bankowy to papier, który dokumentuje uzyskiwane przez nas przychody oraz ponoszone wydatki. W wielu przypadkach wykorzystywany jest on przez analityków bankowych do oceny zdolności kredytowej. Przekłady wyciągów bankowych są najczęściej zlecane przez osoby prywatne, które pracują zagranicą. To na ich podstawie Instytucje finansujące zakup nieruchomości przyznają odpowiednie pożyczki i ustalają ich limit. Zapraszamy do korzystania z naszych usług w zakresie translacji kredytowych. Gwarantujemy szybkie tłumaczenia i niewygórowane stawki rozliczeniowe.
  • Tłumaczeń analiz finansowych – firmy, które planują inwestycje muszą odpowiednio rozplanować swój budżet. W przypadku współpracy zagranicznej o jego stanie należy poinformować także potencjalnego inwestora. Na podstawie Państwa zasobów i możliwości oceni on czy warto nawiązać z Wami współpracę i jaki przybierze ona wymiar. Do oceny potencjału danego biznesu wykorzystuje się tłumaczenia analiz finansowych. Dzięki ich zastosowaniu wiadomo, czy takie, a nie inne ulokowanie pieniędzy ma szansę na jakiekolwiek powodzenie. Biuro tłumaczeń online to sprawdzony partner dla firm współpracujących z podmiotami w całej Europie.
Tłumaczenia dokumentów finansowych
Tłumaczenia dokumentów finansowych

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz