Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia gastronomiczne

2019-03-13 Protlumaczenia

Dlaczego tak ważne są tłumaczenia dla gastronomii?

W oficjalnej nomenklaturze nie funkcjonuje określenie tłumaczeń gastronomicznych. My nie znajdujemy jednak lepszego określenie na przekłady obejmujące wszystkie teksty, które są związane z jedzeniem, napojami oraz noclegiem. Jak ważna jest to jednak działka można się przekonać podczas wakacyjnych wojaży zagranicą. Utrudzeni zwiedzaniem kolejnych miejsc lub zmęczeni korzystaniem z kąpieli słonecznych bardzo często chcemy się odpowiednio posilić.

Kiedy udajemy się do kraju o odmiennej kulturze nie jest to wcale takie proste. Nieprzetłumaczone menu nastręcza bowiem nie lada problemów. Nieraz trzeba się czegoś domyśleć, a bywa że domysły prowadzą nas na przysłowiowe manowce. To samo czują zapewne obcokrajowcy, którzy odwiedzają nasz kraj. Gross z nich zatrzymuje się w hotelach i pensjonatach oraz korzysta z okolicznych restauracji. Aby zaspokoić ich oczekiwania warto skorzystać z usługi tłumaczeń pisemnych. Nie kosztuje to zbyt wiele, a pozwoli lepiej odpowiedzieć na potrzeby Państwa potencjalnych gości. Do grupy tłumaczeń gastronomicznych wypada również dołączyć te dotyczące zakwaterowania. W końcu tam gdzie śpimy, najczęściej się posilamy. Usługi oferowane przez naszą firmę to przede wszystkim:

Tłumaczenia gastronomiczne. Tłumaczenia kart dań i opisów warunków zakwaterowania.

  • Prawidłowe nazewnictwo potraw oraz napojów – od dawien dawna wiadomo, że człowiek najwięcej zjada swoim wzrokiem i umysłem. To co zobaczy i przeczyta wpłynie na fakt, czy zatrzyma się w Państwa restauracji, czy pójdzie gdzieś indziej. Rzetelnie przetłumaczone menu wpływa nie tylko na liczbę klientów, ale również pozwala unikać nieporozumień o tym „że zupa była za słona”. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w zakresie translacji z ponad 40 języków obcych.
  • Dokładność opisów dotyczących warunków akomodacji – usługi hotelowe cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem. Nie jesteśmy już na peryferiach Europy i wiele osób decyduje się na spędzie wolnego czasu w polskich górach lub na morzem. Tym z Państwa, którzy prowadzą pensjonaty, hotele lub motele zapraszamy do skorzystania z naszego serwisu tłumaczeniowego. Zapewniamy obsługę przez 7 dni w tygodniu oraz konkurencyjne ceny przy przekładach na wiele języków jednocześnie. Gwarantujemy, że nasze tłumaczenia oddadzą w pełni to, co macie Państwo do zaoferowania.
Tłumaczenia gastronomiczne
Tłumaczenia gastronomiczne

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz