Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia języków skandynawskich

2019-04-24 Protlumaczenia

W ostatnim czasie bardzo wiele dzieje się w naszej rzeczywistości politycznej. Widmo Brexitu sprawiło, że wiele osób zamiast Wielkiej Brytanii obiera inne kierunki wyjazdowe. Obszarem, który zdobywa coraz większą popularność jest Skandynawia. Szwecja, Dania lub Norwegia to kraje, które zapewniają naszym rodakom możliwość rozwoju.

Relatywnie wysokie zarobki, pomoc socjalna i satysfakcjonujący poziom edukacji to tylko niektóre z aspektów, które działają na Polaków jak magnes. Wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia ze zjawiskiem emigracji pojawiają się potrzeby tłumaczeniowe. W konsekwencji powyższego nasze biuro tłumaczeń poszerzyło swoją ofertę o takie języki jak:

Tłumaczenia języków skandynawskich. Obsługiwane języki skandynawskie.

  • Szwedzki każdy kto wyjechał do Szwecji musi ułożyć tam swoje życie niejako od nowa. Ubieganie się o etat wiąże się z koniecznością przygotowania tłumaczeń niektórych dokumentów. Tylko wtedy zyskujecie Państwo sposobność do zdobycia posady, która spełni Wasze oczekiwania. Do podstawowych papierów, które warto przetransponować na szwedzki zaliczają się: CV, świadectwa szkolne oraz patenty i certyfikaty. Nasze biuro tłumaczeń wykonuje przekłady zwykłe oraz poświadczone. Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu.
  • Norweski – wielu z Państwa po wyjeździe do Norwegii uzyskuje zarobki, które pozwalają im na złożenie wniosku o kredyt hipoteczny. Państwa starania zostaną ocenione przez bank pozytywnie o ile udokumentowana zostanie ich stałość oraz regularność. Służą temu przekłady takich dokumentów jak: umowa o pracę, kontrakt czy wyciąg bankowy. Zapraszamy do przesyłania zapytań o darmowe wyceny. Na każdą wiadomość odpowiemy przed upływem 1 doby. Gwarantujemy konkurencyjne ceny i wsparcie na każdym z poziomów kooperacji.
  • Duński – Dania jest ojczyzną klocków Lego. O mieszkaniu w tym kraju marzą jednak nie tylko dzieci, ale również dorośli. W Królestwie Trzech Koron każdy znajdzie coś dla siebie. Monarchia ta słynie bowiem nie tylko z rolnictwa, ale również przemysłu i sfery usług. Nasze biuro tłumaczeń pomaga rodakom w kwestiach związanych z codzienną egzystencją. Możecie zlecić nam Państwo translacje papierów medycznych, urzędowych oraz zaświadczeń i otrzymanej korespondencji.

 

Tłumaczenia języków skandynawskich
Tłumaczenia języków skandynawskich

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz