Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia katalogów firmowych

2021-08-12 Protlumaczenia

Tłumaczenia katalogów firmowych są potrzebne firmom, które planują swój rozwój w oparciu o zagraniczne rynki zbytu. Nie ma się co dziwić skoro, stanowią one podstawę do przedstawienia swojej oferty klientowi, który nie mówi po polsku.

Przedsiębiorstwa, które używają tego typu narzędzi, wiedzą doskonale, że u podstaw dobrego wykorzystania katalogów leży ich prawidłowe przygotowanie. Na to ostatnie składa się ciekawa zawartość, dobrej jakości zdjęcia i nienaganna warstwa językowa. Tą ostatnią można uzyskać we współpracy z naszym biurem tłumaczeń. Przekłady marketingowe, których jesteśmy autorami cieszą się od lat niesłabnącą popularnością. Z ich dobrodziejstw korzystają podmioty działające praktycznie we wszystkich branżach. Zamawiając je u naszych tłumaczy macie Państwo pewność, że:

Tłumaczenie katalogów firmowych, folderów reklamowych

  • Będą zawierać odpowiednie słownictwotłumaczenia katalogów firmowych zawierają oprócz zachęt do kupna, także szereg treści merytorycznych. W końcu od tych ostatnich zależą w dużej mierze decyzje zakupowe Państwa klientów. Nie można więc zaprzeczyć temu, że przełożenie Państwa folderu reklamowego na język obcy, musi się opierać o słownictwo branżowe. Tylko wtedy Wasi nabywcy zrozumieją dokładnie jego sens i łatwiej im będzie podjąć odpowiednie decyzje zakupowe. Protłumaczenia gwarantują, że dołożą wszelkich starań, aby przygotowane przez nas katalogi zadowoliły Państwa oczekiwania.
  • Ich wygląd będzie zbliżony do oryginału – bardzo często katalogi firmowe mają swój pierwowzór w postaci dokumentu przygotowanego po polsku. Kiedy jednak w Państwa firmie pojawi się konieczność przetłumaczenia go np. na angielski lub niemiecki to nasze biuro tłumaczeń sprawi, że Wasz folder informacyjny będzie wyglądać jak oryginał. Stanie się tak dzięki temu, że nasz team oprócz tłumaczy posiada w swoich szeregach także wytrawnych edytorów.
  • Zostaną szybko przygotowane – decyzje o wyjeździe na targi lub do klienta w innym kraju mogą w Państwa firmach padać „z dnia na dzień”. Nikt nie zaprzeczy, że tak w jednym jak i drugim przypadku nie wypada się tam wybrać z „pustą ręką”. Jeśli więc nagli Państwa czas i trzeba jak najszybciej przetłumaczyć folder reklamowy to warto wysłać go na naszego maila. Większość zleceń tłumaczeniowych realizujemy w terminie do 3 dni roboczych.

 

Tłumaczenia katalogów firmowych
Tłumaczenia katalogów firmowych

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz