Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia nie tylko dla klienta indywidualnego. Tłumaczenie biznesowe

Tłumaczenia dla firm - protlumaczenia.pl
2022-05-25 Protlumaczenia

Czym są tłumaczenia dla firm?

Tłumaczenia dla firm to obszar translacji, który jest bardzo zróżnicowany. Owo zróżnicowanie polega przede wszystkim na złożoności potrzeb odbiorców biznesowych.

Wynika to przede wszystkim z charakteru działalności danego podmiotu. Inne rodzaj tłumaczeń będzie zamawiać przedsiębiorstwo technologiczne, a jeszcze inne agencja pracy. Nasze biuro tłumaczeń online obsługuje klientów biznesowych od 2012 roku i przez ten czas dopracowało do perfekcji proces realizacji zleceń. Tłumaczenie biznesowe spod pióra naszych tłumaczy to nie tylko okazja do przełamywania barier językowych, ale i realna szansa na kreowanie wartości dodanej. Obsługujemy ponad 40 języków obcych i prawie 300 par językowych. Decydują się na ofertę Protlumaczenia.pl możecie Państwo liczyć na uzyskanie:

Co wchodzi w zakres tłumaczeń dla firm?

  • Tłumaczeń specjalistycznychtłumaczenia specjalistyczne to dziedzina tłumaczeń, która wymaga sporej dawki uwagi. Nie dziwi zatem fakt, że nie każdy filolog podejmie się ich wykonania. Problemem jest tu nie tylko skala trudności, ale i czas jaki trzeba poświęcić na przygotowanie przekładu. Sporo kłopotów może także nastręczać tematyka danej translacji. Nawet perfekcyjna znajomość danej mowy nie gwarantuje przecież, że tłumacz będzie biegle posługiwał się słownictwem związanym z budową maszyn. W przypadku biura tłumaczeń online nie istnieje obawa o nierzetelne przygotowanie translacji. W swojej bazie filologów posiadamy niemal 300 osób, które obsługuję prawie 400 dziedzin wiedzy.
  • Tłumaczenia biznesowe – pozostałym przekładom, które nie mają charakteru specjalistycznych nadaliśmy nazwę tłumaczeń biznesowych. W ich skład wchodzą translacje katalogów reklamowych, stron WWW oraz innych dokumentów, które są niezbędne przy prowadzeniu przedsiębiorstwa. Jesteśmy do Państwa usług przez 7 dni w tygodniu. Średni czas odpowiedzi na zapytanie ofertowe to kilka godzin. Tłumaczenia dla firm naszego autorstwa są wysoko oceniane przez sektor b2b. Wpływ na taki stan rzeczy ma ich warstwa słowna oraz wizualna. Ostatni wymienionych aspektów sprzyja oszczędnościom, gdyż naszych przekładów nie trzeba powtórnie edytować. Dokładamy wszelkich starań, aby translacje przekazywane klientom wiernie oddawały swoim wyglądem przedłożone oryginały.

 

Tłumaczenia dla firm
Tłumaczenia dla firm

 

W ślad za posiadanym doświadczeniem wkładamy w tłumaczenie biznesowe nie tylko nasze kompetencje, ale także serce i duszę.

 

Polecamy artykuły:

Tłumaczenie zgody na wyjazd dziecka za granicę może być naprawdę proste
Tłumacz przysięgły ukraińskiego
Tłumacz przysięgły Gdańsk
Tłumacz przysięgły Gdynia

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz