Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia online w dobie zagrożenia koronawirusem

2020-03-26 Protlumaczenia

Tłumaczenia online w dobie zagrożenia koronawirusem to jedna z najbardziej bezpiecznych metod na uzyskanie potrzebnych przekładów. Zamiast wychodzić z domu lub biura można je zlecić przez Internet i otrzymać wprost do swojego miejsca przebywania. Protlumaczenia w tym trudnym dla nas okresie funkcjonują normalnie i zapraszają do kooperacji klientów z całego kraju.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji tak jak do tej pory – przez 7 dni w tygodniu. Zapraszamy do przesyłania zapytań, zawierających cyfrowe kopie Państwa dokumentów. Dostarczenie papierów na skrzynkę mailową biura tłumaczeń online uprawnia do otrzymania darmowej wyceny, a także rabatu na przygotowanie niezbędnych przekładów. Tłumaczenia online w dobie zagrożenia koronawirusem to przede wszystkim:

Tłumaczenia online w dobie zagrożenia koronawirusem

  • Szybkie określenie kosztów – w czasie kiedy ulice naszych miast są puste od jakiegokolwiek ruchu nasi konsultanci zaangażowani zostali do odpowiadania na otrzymane od Państwa wiadomości. Te ostatnie można do nas dostarczyć nie tylko mailowo, ale również z wykorzystaniem MMS lub aplikacji Android, dostępnej w Google Play. Na każdy sygnał dotyczący potrzeby skorzystania z usług filologów odpowiemy przed upływem kilku godzin.
  • Niskie kosztytłumaczenia online w dobie zagrożenia koronawirusem nie nadwyrężą Państwa budżetu. Zdajemy sobie sprawę, że w czasie kiedy wielu z nas utraciło swoje przychody muszą one być dopasowane do realiów panujących na rynku. Z usług tłumaczeniowych przez Internet mogą skorzystać tak przedsiębiorstwa jak i osoby prywatne. Dla przekładów o większej liczbie stron rozliczeniowych zapewniamy darmową wysyłkę.
  • Bezpłatne skany – czas społecznej kwarantanny i coraz to nowych przypadków zakażenia się koronawirusem niewątpliwie przetransformuje relacje tak społeczne i gospodarcze. Jedną z niewielu dobrych stron tego typu sytuacji jest na pewno możliwość wykorzystania Internetu w celu uproszczenia wielu spraw dnia codziennego. Szkoły, urzędy oraz przedsiębiorstwa przeszły w tryb pracy zdalnej, a skany tłumaczeń mają w wielu przypadkach tak samą wartość jak oryginały dokumentów. Tym samym każdy z Państwa może je otrzymać nieodpłatnie i wykorzystać w swoim celu. Zapraszamy do kooperacji. Razem pokonamy tego wirusa !!!

 

Tłumaczenia online w dobie zagrożenia koronawirusem
Tłumaczenia online w dobie zagrożenia koronawirusem

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub

Napisz