Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Bartoszyce

Tłumaczenia Bartoszyce to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W ramach proponowanego  serwisu przygotujemy Wam translacje zwykłe, przysięgłe i medyczne. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania dokumentów za pośrednictwem maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Zapewniamy darmowe wyceny kosztów przygotowania translacji.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w ciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Bartoszyce

Tłumaczenia Bartoszyce
Tłumaczenia Bartoszyce

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej dziedzinie duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Bartoszyce – notatka z Wikipedii:

Bartoszyce (dawniej Barsztyn) – miasto w północnej Polsce, w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie bartoszyckim, siedziba gminy wiejskiej. Miasto leży na Nizinie Sępopolskiej w dolnym biegu rzeki Łyny.

Miasto położone jest w krainie historycznej Prusy Dolne (na terenie dawnej plemiennej Barcji lub Natangii), kilkanaście kilometrów na północ od granic Warmii. Bartoszyce to miasto o wielowiekowej historii i tradycji, łączące w sobie wpływy polskie, niemieckie i wschodnie.

W latach 1975–1998 Bartoszyce administracyjnie należały do województwa olsztyńskiego. Dzisiaj to ważny węzeł komunikacyjny oraz ośrodek administracyjny, usługowy i kulturalny województwa.

1 stycznia 2018 Bartoszyce liczyły 23 810 mieszkańców.

Bartoszyce – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz