Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Bełchatów

Tłumaczenia Bełchatów to nasza usługa należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W ramach proponowanego  serwisu wykonamy Wam przekłady zwykłe, uwierzytelnione i medyczne. Zachęcamy Państwa do przesyłania dokumentów za pośrednictwem maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy bezpłatne wyceny kosztów przygotowania translacji.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w ciągu jednej doby. Nasza firma to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Bełchatów

Tłumaczenia Bełchatów
Tłumaczenia Bełchatów

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej dziedzinie duże doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również przygotowane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Bełchatów – notatka z Wikipedii:

Bełchatów – miasto w województwie łódzkim, siedziba władz powiatu bełchatowskiego i gminy wiejskiej Bełchatów. Położone na Wzniesieniach Południowomazowieckich, w mezoregionie Wysoczyzna Bełchatowska nad rzeką Rakówką, ok. 50 km na południe od Łodzi i ok. 25 km na zachód od Piotrkowa Trybunalskiego.

Bełchatów uzyskał lokację miejską w 1737 roku, zdegradowany w 1870 roku, ponowne nadanie praw miejskich w 1925 roku. Miasto prywatne Królestwa Kongresowego, położone było w 1827 roku w powiecie piotrkowskim, obwodzie piotrkowskim województwa kaliskiego. Bełchatów jest jednym z 312 miast należących do Związku Miast Polskich. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa piotrkowskiego.

Według danych z 31 grudnia 2017 roku miasto liczyło 57 964 mieszkańców. Piąte pod względem ludności miasto województwa łódzkiego.

Bełchatów – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz