Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Białystok

Tłumaczenia Białystok to nasza usługa przynależna do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W obrębie naszego  serwisu przygotujemy dla naszych klientów translacje zwykłe, uwierzytelnione i techniczne. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania papierów za pośrednictwem maila i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Gwarantujemy niezobowiązujące wyceny kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Protlumaczenia.pl to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Białystok

Tłumaczenia Białystok
Tłumaczenia Białystok

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej dziedzinie wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także zrobione w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Białystok – notatka z Wikipedii:

Białystok (wymowa i (lit. Balstogė, biał. Беласток, ukr. Білосток, jid. ‏ביאַליסטאָק‎, ros. Белосток) – miasto na prawach powiatu w północno-wschodniej Polsce, położone na Nizinie Północnopodlaskiej, nad rzeką Białą. Jest stolicą województwa podlaskiego i siedzibą władz ziemskiego powiatu białostockiego.

Wśród miast wojewódzkich Polski, Białystok jest drugim miastem pod względem gęstości zaludnienia i dziesiątym pod względem liczby ludności.
Białystok pełni funkcję administracyjnego, gospodarczego, naukowego i kulturalnego centrum regionu.
Miasto z przyległymi gminami tworzy aglomerację białostocką.

Białystok – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz