Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Bochnia

Tłumaczenia Bochnia to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W obrębie naszego  serwisu przygotujemy Wam translacje zwykłe, przysięgłe i techniczne. Zachęcamy Państwa do przesyłania papierów za pośrednictwem poczty elektronicznej i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Zapewniamy niezobowiązujące kalkulacje kosztów przygotowania translacji.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w ciągu 24 godzin. Nasza firma to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Bochnia

Tłumaczenia Bochnia
Tłumaczenia Bochnia

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Bochnia – notatka z Wikipedii:

Bochnia – miasto w południowej Polsce, w województwie małopolskim, siedziba powiatu bocheńskiego, położone nad rzeką Rabą, w dolinie potoku Babica, na granicy Kotliny Sandomierskiej i Pogórza Karpackiego (ściślej: Podgórze Bocheńskie).

Miasto ma 29 992 mieszkańców (31 grudnia 2017). Bochnia leży w dawnej ziemi krakowskiej historycznej Małopolski.

Bochnia – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz