Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Bolesławiec

Tłumaczenia Bolesławiec to nasza oferta przynależna do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W ramach naszego  serwisu wykonamy dla naszych klientów przekłady zwykłe, uwierzytelnione i medyczne. Zapraszamy Państwa do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Gwarantujemy bezpłatne kalkulacje kosztów wykonania przekładu.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w ciągu 24 godzin. Protlumaczenia.pl to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Bolesławiec

Tłumaczenia Bolesławiec
Tłumaczenia Bolesławiec

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej sferze duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również przygotowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Bolesławiec – notatka z Wikipedii:

Bolesławiec (łac. Boleslavia, niem. Bunzlau, Buntzlau, śl-niem. Bunzel) – miasto w Polsce, w województwie dolnośląskim, siedziba powiatu bolesławieckiego, historycznie leżące na Dolnym Śląsku.

Przez miasto przepływa rzeka Bóbr, okoliczne obszary leśne należą do Borów Dolnośląskich.

W latach 1975–1998 miasto należało administracyjnie do województwa jeleniogórskiego.

Według danych Głównego Urzędu Statystycznego 31 grudnia 2015 miasto liczyło 40 373 mieszkańców.

Bolesławiec – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz