Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Brodnica

Tłumaczenia Brodnica to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W obrębie proponowanego  serwisu wykonamy dla naszych klientów translacje zwykłe, poświadczone i techniczne. Zapraszamy Państwa do dostarczania nam papierów za przyczyną poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Gwarantujemy bezpłatne wyceny kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w przeciągu 24 godzin. Nasza firma to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Brodnica

Tłumaczenia Brodnica
Tłumaczenia Brodnica

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej dziedzinie wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Brodnica – notatka z Wikipedii:

Brodnica (wymowa i; niem. Strasburg in Westpreußen, Strasburg an der Drewenz) – miasto w Polsce położone w województwie kujawsko-pomorskim, siedziba powiatu brodnickiego, obecnie położone po obu stronach rzeki Drwęcy. Historyczne centrum miasta leży na prawym (zachodnim) brzegu rzeki, w ziemi chełmińskiej. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa toruńskiego.

Według danych z 1 stycznia 2019 Brodnica liczyła 28 774 mieszkańców.

Miasto królewskie lokowane w 1238 roku położone było w XVI wieku w województwie chełmińskim. Miejsce obrad sejmików elekcyjnych województwa chełmińskiego.

Brodnica – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz