Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Chorzów

Tłumaczenia Chorzów to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W obrębie proponowanego  serwisu dostarczymy dla naszych klientów przekłady zwykłe, przysięgłe i techniczne. Agitujemy Państwa do przesyłania papierów za pośrednictwem maila i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy niezobowiązujące wyceny kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednego dnia. Protlumaczenia.pl to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Chorzów

Tłumaczenia Chorzów
Tłumaczenia Chorzów

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej dziedzinie wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również zrobione w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Chorzów – notatka z Wikipedii:

Chorzów (1922–1934 Królewska Huta; niem. do 1922 Königshütte O.S., 1939–1945 Königshütte; czes. Chořov, też Králova Huť) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, w województwie śląskim, położone na Górnym Śląsku, w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego (GOP), lokalny ośrodek gospodarczy oraz kulturalny. Przez miasto przepływa potok Rawa.

Chorzów – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz