Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Ciechanów

Tłumaczenia Ciechanów to nasza usługa przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W obrębie proponowanego  serwisu dostarczymy Wam przekłady zwykłe, poświadczone i medyczne. Zapraszamy Państwa do przesyłania dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Gwarantujemy niezobowiązujące wyceny kosztów przygotowania translacji.  Na każdą wiadomość odpowiemy w przeciągu 24 godzin. Protlumaczenia.pl to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Ciechanów

Tłumaczenia Ciechanów
Tłumaczenia Ciechanów

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej branży wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także zrobione w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Ciechanów – notatka z Wikipedii:

Ciechanów – miasto położone w województwie mazowieckim, w Polsce. Miejscowość jest siedzibą powiatu ciechanowskiego. Leży nad rzeką Łydynią, ok. 100 km na północ od Warszawy.

Był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miejsce obrad sejmików ziemskich ziemi ciechanowskiej od XVI wieku do pierwszej połowy XVIII wieku. Ciechanów należał do starostwa ciechanowskiego w 1617 roku. Miasto rządowe Królestwa Kongresowego, położone było w 1827 roku w powiecie przasnyskim, obwodzie przasnyskim województwa płockiego. W latach 1975–1998 miasto było stolicą województwa ciechanowskiego.

Ciechanów – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz