Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Czerwionka-Leszczyny

Tłumaczenia Czerwionka-Leszczyny to nasza usługa przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W obrębie proponowanego  serwisu dostarczymy Państwu translacje zwykłe, przysięgłe i medyczne. Agitujemy Państwa do przesyłania dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 365 dni w roku. Gwarantujemy niezobowiązujące wyceny kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu jednej doby. Protlumaczenia.pl to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Czerwionka-Leszczyny

Tłumaczenia Czerwionka-Leszczyny
Tłumaczenia Czerwionka-Leszczyny

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej dziedzinie wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Czerwionka-Leszczyny – notatka z Wikipedii:

Czerwionka-Leszczyny (śl. Czyrwjůnka-Leszczyny; do 31 grudnia 1991 Leszczyny) – miasto w Polsce położone w województwie śląskim, w powiecie rybnickim, siedziba władz gminy miejsko-wiejskiej Czerwionka-Leszczyny.

27 maja 1975 r. do miasta Leszczyny (prawa miejskie 1962) włączono miasto Czerwionka (prawa miejskie 1962), zachowując tym samym nazwę i ciągłość prawną miasta Leszczyny, a równocześnie likwidując miasto Czerwionka. 1 stycznia 1992 r. nazwę miasta Leszczyny zmieniono na Czerwionka-Leszczyny. Z formalnoprawnego punktu widzenia Czerwionka-Leszczyny nie jest więc miastem powstałym przez połączenie miast Czerwionki i Leszczyny, lecz kontynuacją miasta Leszczyny (do którego włączono Czerwionkę), a zmiana nazwy w 1992 r. na Czerwionka-Leszczyny jest zaledwie uwypukleniem dwoistego charakteru tego miasta a posteriori (obie części są podobnej wielkości).

Według danych z 30 czerwca 2016 roku miasto liczyło 28 283 mieszkańców.

Czerwionka-Leszczyny – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz