Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Dzierżoniów

Tłumaczenia Dzierżoniów to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W ramach naszego  serwisu przygotujemy Państwu translacje zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Agitujemy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Gwarantujemy darmowe wyceny kosztów wykonania translacji.  Na każdą wiadomość odpowiemy w przeciągu 24 godzin. Protlumaczenia.pl to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Dzierżoniów

Tłumaczenia Dzierżoniów
Tłumaczenia Dzierżoniów

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również przygotowane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Dzierżoniów – notatka z Wikipedii:

Dzierżoniów (do 1946 Rychbach, też Rychonek, niem. Reichenbach im Eulengebirge) – miasto w południowo-zachodniej Polsce, na Dolnym Śląsku, w województwie dolnośląskim, siedziba władz powiatu dzierżoniowskiego oraz władz gminy wiejskiej Dzierżoniów. Położone w Kotlinie Dzierżoniowskiej, nad rzeką Piławą.

Dzierżoniów uzyskał lokację miejską przed 1241 rokiem. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa wałbrzyskiego. Obecna, polska nazwa miasta, została nadana dla upamiętnienia ks. Jana Dzierżonia – wybitnego śląskiego badacza pszczół.

30 czerwca 2017 miasto liczyło 33 707 mieszkańców.

W 2013 r. liczba mieszkańców wyniosła 33 372 (kobiety – 17 936, mężczyźni – 15 436).

Dzierżoniów – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz