Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Giżycko

Tłumaczenia Giżycko to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W ramach proponowanego  serwisu dostarczymy Wam przekłady zwykłe, uwierzytelnione i techniczne. Zapraszamy Państwa do przesyłania dokumentów za pośrednictwem maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Zapewniamy darmowe wyceny kosztów przygotowania translacji.  Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Giżycko

Tłumaczenia Giżycko
Tłumaczenia Giżycko

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej branży ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również wykonane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Giżycko – notatka z Wikipedii:

Giżycko (niem. Lötzen, pol. (dawniej) Łuczany, Lec, prus. Lēcai) – miasto w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie giżyckim. Położone na Mazurach, pomiędzy jeziorami Kisajno i Niegocin.

Giżycko jest nazywane stolicą żeglarstwa w Polsce. Jest jednym z głównych portów na szlaku wielkich jezior mazurskich i jednym z polskich ośrodków turystycznych i wypoczynkowych.

Według danych GUS w 2016 r. ludność miasta Giżycka wynosiła 29 642 osoby.

Giżycko uzyskało lokację miejską w 1612 roku.

Giżycko – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz