Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Gliwice

Tłumaczenia Gliwice to nasza usługa przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W obrębie proponowanego  serwisu dostarczymy Państwu przekłady zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Zapraszamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam papierów za pośrednictwem maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy darmowe wyceny kosztów przygotowania tłumaczenia.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednej doby. Nasza firma to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Gliwice

Tłumaczenia Gliwice
Tłumaczenia Gliwice

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Gliwice – notatka z Wikipedii:

Gliwice (wymowa i łac. Glivitium, niem. Gleiwitz, cz. Glivice albo Hlivice, śl. Glywicy) – miasto na prawach powiatu w południowej Polsce, na Górnym Śląsku, w województwie śląskim, położone na Wyżynie Śląskiej, nad rzeką Kłodnicą.

Siedziba władz ziemskiego powiatu gliwickiego.

Miasto przyłączono do Polski w 1945 roku. W latach 1945–1950 należało do województwa śląskiego, natomiast w latach 1950–1975 do tak zwanego dużego województwa katowickiego, a w latach 1975–1998 do tak zwanego małego województwa katowickiego.

1 stycznia 2018 roku Gliwice zajmowały na liście największych miast Polski 19. miejsce, zarówno pod względem powierzchni, jak i liczby ludności. Natomiast w samym województwie śląskim plasują się na czwartej pozycji pod względem liczby mieszkańców, która na dzień 1 stycznia 2018 roku wynosiła 181 309 osób.

Gliwice – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz