Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Gniezno

Tłumaczenia Gniezno to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W ramach naszego  serwisu dostarczymy Państwu przekłady zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Agitujemy osoby prywatne oraz firmy do przesyłania papierów za przyczyną maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Zapewniamy bezpłatne wyceny kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą wiadomość odpowiemy w przeciągu 24 godzin. Protlumaczenia.pl to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Gniezno

Tłumaczenia Gniezno
Tłumaczenia Gniezno

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej sferze duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również zrobione w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Gniezno – notatka z Wikipedii:

Gniezno (łac. Gnesna, niem. Gnesen) – miasto w województwie wielkopolskim, pierwsza stolica Polski, pierwsza metropolia kościelna w Polsce, miasto św. Wojciecha. Siedziba władz powiatu gnieźnieńskiego i gminy Gniezno oraz archidiecezji (arcybiskupów gnieźnieńskich i prymasów Polski).

Miasto królewskie lokowane w latach 1238–1239 położone było w XVI wieku w województwie kaliskim.

Według danych GUS w roku 2017 miasto liczyło 68 943 mieszkańców.

Gniezno – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz