Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Gorlice

Tłumaczenia Gorlice to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W obrębie proponowanego  serwisu przygotujemy Państwu translacje zwykłe, przysięgłe i medyczne. Zachęcamy Państwa do przesyłania papierów za pośrednictwem poczty elektronicznej i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez cały tydzień. Zapewniamy niezobowiązujące kalkulacje kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w przeciągu jednego dnia. Protlumaczenia.pl to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Gorlice

Tłumaczenia Gorlice
Tłumaczenia Gorlice

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej dziedzinie wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także zrobione w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Gorlice – notatka z Wikipedii:

Gorlice (niem. Görlitz) – miasto w województwie małopolskim, siedziba gminy wiejskiej Gorlice i powiatu gorlickiego.

Gorlice leżą w dolinie Ropy i jej dopływu Sękówki, na północnej granicy Beskidu Niskiego. Przyległą zachodnią część Beskidu Niskiego powszechnie nazywa się Beskidem Gorlickim. Najwyższy szczyt Gorlic stanowi wzgórze nazywane Łysą Górą (441 m n.p.m.)49°39′55″N 21°07′31″E/49,665278 21,125278.

Miasto liczy 27 950 mieszkańców (30 czerwca 2016). Dzielnicami Gorlic są: Zawodzie, Glinik, Sokół, Korczak, Zakole, Magdalena, Centrum.

Gorlice – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz