Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Jelenia Góra

Tłumaczenia Jelenia Góra to nasza usługa przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W obrębie naszego  serwisu przygotujemy Wam przekłady zwykłe, uwierzytelnione i techniczne. Zachęcamy Państwa do przesyłania papierów za pośrednictwem poczty elektronicznej i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy niezobowiązujące kalkulacje kosztów wykonania przekładu.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w ciągu 24 godzin. Protlumaczenia.pl to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Jelenia Góra

Tłumaczenia Jelenia Góra
Tłumaczenia Jelenia Góra

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Jelenia Góra – notatka z Wikipedii:

Jelenia Góra (wymowa i, łac. Cervimontium, Mons Cervi, niem. Hirschberg im Riesengebirge, cz. Jelení Hora, dawniej Hiršberk, Hornšperk) – miasto na prawach powiatu w południowo-zachodniej Polsce, w województwie dolnośląskim, w śródgórskiej Kotlinie Jeleniogórskiej, nad rzeką Bóbr. Miasto jest również siedzibą powiatu jeleniogórskiego, Zarządu Karkonoskiego Parku Narodowego oraz polską stolicą Euroregionu Nysa.

Historyczne miasto leży na Dolnym Śląsku. Jelenia Góra uzyskała lokację miejską przed 1281 rokiem. Jelenia Góra była stolicą województwa jeleniogórskiego w latach 1975–1998. Obecnie ma status miasta na prawach powiatu.

Jelenia Góra liczy 80 325 mieszkańców i jest czwartym pod względem liczby ludności (po Wrocławiu, Wałbrzychu i Legnicy) miastem w województwie dolnośląskim. Miasto razem z 18 okolicznymi gminami podpisało w dniu 6 maja 2015 porozumienie na podstawie którego powołano Aglomerację Jeleniogórską liczącą 209 000 mieszkańców.

Jelenia Góra – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz