Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Kędzierzyn Koźle

Tłumaczenia Kędzierzyn Koźle to nasza oferta przynależna do serwisu obejmującego większość miast w kraju. W ramach proponowanego  serwisu dostarczymy Wam przekłady zwykłe, uwierzytelnione i techniczne. Zachęcamy Państwa do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Zapewniamy niezobowiązujące wyceny kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu 24 godzin. Protlumaczenia.pl to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Kędzierzyn Koźle

Tłumaczenia Kędzierzyn Koźle
Tłumaczenia Kędzierzyn Koźle

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej dziedzinie duże doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Kędzierzyn Koźle – notatka z Wikipedii:

Kędzierzyn-Koźle (cz. Kandřín-Kozlí, niem. Kandrzin-Cosel) – miasto w Polsce, w województwie opolskim oraz siedziba powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego, położone w południowo-wschodniej części Niziny Śląskiej, w Kotlinie Raciborskiej (Niecka Kozielska) na Górnym Śląsku, nad Odrą przy wylocie Kanału Gliwickiego i ujścia Kłodnicy.

Powstało w 1975 z połączenia czterech osobnych organizmów administracyjnych: Kędzierzyna, Koźla, Sławięcic i Kłodnicy. W Koźlu znajduje się jeden z największych portów rzecznych w Polsce. W Kędzierzynie-Koźlu znajdują się jedne z największych w Polsce zakładów chemicznych – Zakłady Azotowe Kędzierzyn, a także holding „Blachownia”. Jest to drugie co do wielkości miasto województwa opolskiego pod względem liczby ludności i obszaru.

Według danych Urzędu Miasta z 31 grudnia 2019 miasto liczyło 55 750 mieszkańców.

Kędzierzyn Koźle – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz