Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Knurów

Tłumaczenia Knurów to nasza oferta przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W ramach proponowanego  serwisu wykonamy Wam przekłady zwykłe, przysięgłe i specjalistyczne. Zapraszamy Państwa do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 365 dni w roku. Gwarantujemy darmowe wyceny kosztów wykonania przekładu.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w przeciągu 24 godzin. Nasza firma to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Knurów

Tłumaczenia Knurów
Tłumaczenia Knurów

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który posiada w tej sferze ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również wykonane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Knurów – notatka z Wikipedii:

Knurów (niem. Knurow, dawniej Knauersdorf) – miasto w południowej Polsce, w województwie śląskim, w powiecie gliwickim.

Knurów jest drugim co do wielkości (po Rumi) miastem niebędącym siedzibą powiatu. Jest też drugim (po Sopocie) pod względem najmniejszej liczby mieszkańców miastem, którego organem władzy wykonawczej jest prezydent (a nie burmistrz).

W latach 1945–1950 był siedzibą gminy Knurów.

Knurów – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz