Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Konin

Tłumaczenia Konin to nasza propozycja należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W ramach naszego  serwisu przygotujemy Państwu translacje zwykłe, poświadczone i medyczne. Zapraszamy Państwa do przesyłania papierów za przyczyną maila i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Gwarantujemy darmowe kalkulacje kosztów wykonania tłumaczenia.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w przeciągu 24 godzin. Protlumaczenia.pl to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Konin

Tłumaczenia Konin
Tłumaczenia Konin

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej sferze wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także wykonane w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Konin – notatka z Wikipedii:

Konin – miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce, w województwie wielkopolskim, położone w Dolinie Konińskiej nad Wartą; siedziba powiatu konińskiego, główny ośrodek Konińskiego Zagłębia Węgla Brunatnego.

Konin uzyskał lokację miejską przed 1293, był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego, należącym do starostwa konińskiego, w drugiej połowie XVI wieku leżał w powiecie konińskim województwa kaliskiego.

W 2018 w rankingu dziennika „Rzeczpospolita” Konin zajął 18. miejsce w ogólnopolskim zestawieniu 65 najlepszych samorządów miast na prawach powiatu

Konin, według danych GUS z 30 czerwca 2019, liczy 73 742 mieszkańców

Konin – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz