Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Kutno

Tłumaczenia Kutno to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W ramach naszego  serwisu wykonamy Państwu translacje zwykłe, uwierzytelnione i specjalistyczne. Zachęcamy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem maila i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy darmowe kalkulacje kosztów wykonania przekładu.  Na każdą wiadomość odpowiemy w ciągu jednego dnia. Biuro tłumaczeń online to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Kutno

Tłumaczenia Kutno
Tłumaczenia Kutno

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także przygotowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Kutno – notatka z Wikipedii:

Kutno – miasto w centralnej Polsce, w województwie łódzkim, siedziba powiatu kutnowskiego oraz wiejskiej gminy Kutno, nad rzeką Ochnią (dopływem Bzury).

Powstanie miejscowości mogło nastąpić już w połowie XII wieku. Prywatne miasto szlacheckie lokowane w 1386 roku. W XII-XIII w znajdowało się w kasztelani łęczyckiej prowincji łęczyckiej i w kasztelani łęczyckiej księstwa łęczyckiego. W XVI wieku położone było w powiecie gostynińskim województwa rawskiego. Zdegradowane przed 1500 rokiem, ponowna lokacja w 1504 roku, degradacja przed 1700 rokiem, nadanie praw miejskich w 1766 roku. W latach 1975–1998 Kutno administracyjnie należało do województwa płockiego.

Według danych z 31 grudnia 2017 r. miasto miało 44 513 mieszkańców.

Węzeł komunikacyjny, do czasu transformacji ustrojowej ośrodek przemysłu elektronicznego (zakłady Unitra Miflex), maszynowego (Zakłady Maszynowe Kraj). Aktualnie siedziba podstrefy Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

Kutno – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz