Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Lębork

Tłumaczenia Lębork to nasza oferta należąca do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W ramach proponowanego  serwisu przygotujemy Wam przekłady zwykłe, przysięgłe i techniczne. Zachęcamy Państwa do przesyłania dokumentów za pośrednictwem poczty elektronicznej i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Gwarantujemy bezpłatne wyceny kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą wiadomość odpowiemy w przeciągu jednej doby. Biuro tłumaczeń online to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Lębork

Tłumaczenia Lębork
Tłumaczenia Lębork

 

Zapraszamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej sferze wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także zrealizowane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Lębork – notatka z Wikipedii:

Lębork (pierwotnie Lewino lub Łebno; kaszb. Lãbórg lub też Lãbórch, niem. Lauenburg in Pommern) – miasto w województwie pomorskim, siedziba powiatu lęborskiego.

Lębork uzyskał lokację miejską w 1341 roku. W latach 1975–1998 miasto administracyjnie należało do województwa słupskiego.

Lębork leży w pradolinie Redy-Łeby, nad Łebą i jej dopływem Okalicą, na północnym krańcu Puszczy Kaszubskiej, w bliskim sąsiedztwie Jeziora Lubowidzkiego na wschodzie, około 80 km na zachód od Gdańska.

Ośrodek przemysłu elektromaszynowego, spożywczego, mineralnego (cegielnia Wienerberger) oraz lekkiego. Warte zobaczenia są mury miejskie wraz z wieżami, kościół pw. św. Jakuba, miejski ratusz, budynek sądu (dawny zamek krzyżacki) oraz muzeum.

Lębork – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz