Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Łódź

Tłumaczenia Łódź to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W ramach naszego  serwisu dostarczymy dla naszych klientów translacje zwykłe, uwierzytelnione i techniczne. Agitujemy Państwa do dostarczania nam papierów za pośrednictwem maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 7 dni w tygodniu. Zapewniamy niezobowiązujące wyceny kosztów przygotowania przekładu.  Na każdą wiadomość odpowiemy w przeciągu 24 godzin. Biuro tłumaczeń online to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Łódź

Tłumaczenia Łódź
Tłumaczenia Łódź

 

Zachęcamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej sferze wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz również wykonane w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Łódź – notatka z Wikipedii:

Łódź i (jid. ‏לאָדזש‎, niem. Lodz lub Lodsch; w latach 1940–1945 Litzmannstadt, ros. Лодзь) – miasto na prawach powiatu w środkowej Polsce, a także siedziba władz województwa łódzkiego, powiatu łódzkiego wschodniego oraz gminy Nowosolna, przejściowa siedziba władz państwowych w 1945 roku.

Ośrodek akademicki (6 uczelni publicznych oraz 22 niepubliczne), kulturalny i przemysłowy. Przed przemianami polityczno-gospodarczymi w 1989 r. centrum przemysłu włókienniczego i filmowego.

Łódź jest trzecim miastem w Polsce pod względem liczby ludności (679 941; po Warszawie i Krakowie) i czwartym pod względem powierzchni (293,25 km²; po Warszawie, Krakowie i Szczecinie).

Miasto należy do Unii Metropolii Polskich i Związku Miast Polskich, Związku Powiatów Polskich, a także do stowarzyszenia Eurocities oraz Stowarzyszenia Zdrowych Miast Polskich.

Łódź – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz