Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Łomża

Tłumaczenia Łomża to nasza usługa przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w kraju. W obrębie naszego  serwisu dostarczymy Państwu translacje zwykłe, poświadczone i medyczne. Zapraszamy Państwa do dostarczania nam dokumentów za pośrednictwem maila i aplikacji Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Zapewniamy niezobowiązujące kalkulacje kosztów przygotowania translacji.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci udzielimy odpowiedzi w ciągu jednej doby. Nasza firma to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Łomża

Tłumaczenia Łomża
Tłumaczenia Łomża

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki posiada w tej branży wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale również zrobione w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zapraszamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Łomża – notatka z Wikipedii:

Łomża (wymowa i, łac. Lomsa) – miasto na prawach powiatu w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim, nad rzeką Narew. Miasto zlokalizowane jest na historycznym Mazowszu, stolica dawnej ziemi łomżyńskiej. Łomża to główny ośrodek gospodarczy, edukacyjny i kulturowy ziemi łomżyńskiej oraz trzecie co do wielkości miasto województwa podlaskiego.

Miasto królewskie Korony Królestwa Polskiego w województwie mazowieckim. Miejsce obrad sejmików ziemskich ziemi łomżyńskiej od XVI wieku do pierwszej połowy XVIII wieku. W latach 1975–1998 była stolicą województwa łomżyńskiego. Od 1 stycznia 1999 roku jest siedzibą powiatu łomżyńskiego. Od 28 października 1925 jest także stolicą diecezji łomżyńskiej Kościoła rzymskokatolickiego.

Według danych z 31 grudnia 2017 roku miasto liczyło 63 092 mieszkańców.

Łomża – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz