Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Luboń

Tłumaczenia Luboń to nasza usługa przynależna do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W obrębie proponowanego  serwisu dostarczymy Wam translacje zwykłe, przysięgłe i medyczne. Agitujemy osoby prywatne oraz firmy do dostarczania nam papierów za pośrednictwem poczty elektronicznej i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszych usług przez 365 dni w roku. Zapewniamy darmowe wyceny kosztów przygotowania tłumaczenia.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w przeciągu 24 godzin. Nasza firma to najlepszy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Luboń

Tłumaczenia Luboń
Tłumaczenia Luboń

 

Zachęcamy do skorzystania z oferty na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej dziedzinie wielkie doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także zrobione w sposób poprawny merytorycznie i nienaganne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Luboń – notatka z Wikipedii:

Luboń – miasto w Polsce, położone w województwie wielkopolskim, w powiecie poznańskim, nad rzeką Wartą, w jej Poznańskim Przełomie. Stosunkowo duża liczba mieszkańców w porównaniu do niewielkiej powierzchni 13,5 km², na której rozciąga się miasto sprawia, że Luboń znajduje się na liście stu najgęściej zaludnionych miast w Polsce. Obecnie działa tu przemysł chemiczny – Luvena, budowlany oraz wiele innych podmiotów gospodarczych; dawniej występował również przemysł spożywczy i metalurgiczny.

Według danych z 30 czerwca 2016, miasto liczyło 31 196 mieszkańców.

Miasto utworzono 13 listopada 1954 roku, w wyniku nadania gromadzie Luboń (w skład której wchodziły Luboń, Żabikowo, Lasek) praw miejskich.

Luboń – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz