Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Łuków

Tłumaczenia Łuków to nasza usługa należąca do serwisu obejmującego większość miast w Polsce. W obrębie proponowanego  serwisu wykonamy Wam przekłady zwykłe, poświadczone i techniczne. Agitujemy Państwa do dostarczania nam dokumentów za przyczyną maila i oprogramowania Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez 365 dni w roku. Gwarantujemy darmowe kalkulacje kosztów przygotowania translacji.  Na każdą informację otrzymaną za pośrednictwem sieci odpowiemy w ciągu jednej doby. Nasza firma to sprawdzony partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Łuków

Tłumaczenia Łuków
Tłumaczenia Łuków

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, który ma w tej sferze ogromne doświadczenie, poparte wieloma latami działalności. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, lecz także zrobione w sposób poprawny merytorycznie i estetyczne wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Łuków – notatka z Wikipedii:

Łuków – miasto w Polsce, w województwie lubelskim, w powiecie łukowskim; siedziba władz powiatu łukowskiego, węzeł kolejowy ze stacją węzłową, przemysł obuwniczy, mięsny, spożywczy, lokalny ośrodek usługowy rolnictwa, największy ośrodek miejski między Lublinem, Siedlcami, Puławami a Białą Podlaską.

Według stanu na 30 czerwca 2019 r. Łuków liczył 29 885 mieszkańców (Źródło: GUS). Liczba ludności Łukowa plasuje go na 151 miejscu wśród 930 miast w Polsce pod względem liczby mieszkańców (1 stycznia 2018 r.). Pod względem powierzchni miasto zajmuje 135 miejsce. Miasto stanowi 2,6% powierzchni powiatu i 28,1% jego ludności.

Łuków był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego w starostwie łukowskim w ziemi łukowskiej województwa lubelskiego. W XIII wieku Łuków położony był w ziemi sandomierskiej, gdzie stanowił kasztelanię oraz jeden z głównych grodów.

Łuków – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz