Darmowa
WYCENA
dokumentów

Tłumaczenia Mielec

Tłumaczenia Mielec to nasza propozycja przynależna do serwisu obejmującego większość ośrodków miejskich w Polsce. W ramach proponowanego  serwisu dostarczymy Wam przekłady zwykłe, przysięgłe i techniczne. Zachęcamy Państwa do przesyłania dokumentów za przyczyną poczty elektronicznej i możliwości systemu Android. Jesteśmy do Waszej dyspozycji przez cały tydzień. Zapewniamy bezpłatne kalkulacje kosztów wykonania translacji.  Na każdą wiadomość udzielimy odpowiedzi w ciągu jednej doby. Nasza firma to wyjątkowy partner dla:

Spis treści:

Tłumaczenia Mielec

Tłumaczenia Mielec
Tłumaczenia Mielec

 

Zapraszamy do skorzystania z propozycji na przekłady online. Protlumaczenia.pl to podmiot, jaki ma w tej dziedzinie duże doświadczenie, poparte wieloma latami pracy. Nasze tłumaczenia są nie tylko tanie, ale także wykonane w sposób poprawny merytorycznie i doskonałe wizualnie. Zachęcamy do kontaktu pisemnego lub telefonicznego.

Mielec – notatka z Wikipedii:

Mielec – miasto w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim, siedziba władz powiatu mieleckiego. Miasto położone jest w dolinie Wisłoki, w Kotlinie Sandomierskiej, historycznie znajdujące się w ziemi sandomierskiej w Małopolsce.

Mielec jest ośrodkiem przemysłowym, z ulokowanymi szkołami technicznymi oraz wyższymi. Według danych GUS z 31 grudnia 2019 miasto liczy 60 323 mieszkańców i ma powierzchnię 46,9 km². Mielec posiada lotnisko umożliwiające loty pasażerskie i czarterowe dla samolotów o kodzie 4B. Do lotniska doprowadzona jest bocznica kolejowa obsługująca również Specjalną Strefę Ekonomiczną Euro-Park Mielec. Prawa miejskie zostały uzyskane 18 listopada 1470 roku. Motto miejskie brzmi: „Tu rozwijają się skrzydła!”.

Mielec – widok z satelity:

 

Masz pytania? Zadzwoń 501-32-7777 lub
Napisz